Biuro prasowe

Economic Scorecard

Economic Scorecard

Odkryj potencjał wzrostowy krajów Europy Środkowo-Wschodniej

Czy mogą one skuteczne konkurować o kapitał na rynkach globalnych? Czy same mogą stać się eksporterami kapitału? Jakie są ich główne przewagi konkurencyjne, a z jakimi borykają się problemami?

Więcej na www.EconomicScorecard.eu

Know Them Alll

Know Them All

Jak dobrze znasz swoją sieć kontaktów biznesowych?

Sukces dobrej współpracy opiera się na dobrych i długotrwałych relacjach. Dlatego stworzyliśmy aplikację Know Them All, która pozwala nie tylko sprawdzić stan aktualnej wiedzy na temat sieci kontaktów biznesowych.

Sprawdź na www.Know-Them-All.com

Wynagrodzenia zarządów

Czy giełda popłaca?

Wynagrodzenia zarządów największych spółek giełdowych

Prezesi zarządów spółek giełdowych zarobili średnio w 2012 roku po 1,6 mln złotych, niemal tyle samo, co w roku poprzednim. Poziom wynagrodzeń wszystkich członków zarządów wzrósł jednak o ok. 10% w porównaniu z 2011 rokiem.

Poznaj zarobki zarządów

1 2 3

 

Informacje prasowe

Komunikaty, ogłoszenia

W ciągu roku firma PwC pojawia się w polskich mediach kilka tysięcy razy. Zachęcamy do lektury najnowszych informacji prasowych. 

 

 

Raporty i publikacje

Raporty, badania, analizy rynkowe

Raporty, badania, analizy i inne publikacje ekspertów PwC, poruszające tematy istotne dla przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce i na świecie. 

Zobacz publikacje PwC

 

Wydarzenia

Konferencje, szkolenia, webinaria

Informacje o organizowanych przez nas seminariach, konferencjach, specjalistycznych szkoleniach i innych wydrzeniach biznesowych.

Zobacz wydarzenia PwC

 

Informacje prasowe

2014

2013

2012

2011