Farmaceutyka

Od lat doradzamy firmom farmaceutycznym i medycznym w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Łączymy kompetencje w obszarze kwestii regulacyjnych, biznesowych i podatkowych z podejściem branżowym. Wspieramy naszych klientów z sektora farmaceutycznego na każdym etapie: od opracowania strategii po wdrożenie.

Co nas wyróżnia?

Rozumiemy Twoje problemy, dostosowujemy działania do skali i potrzeb Twojej firmy. Pomagamy Ci wygrywać nie tylko lokalnie, ale też na zmieniajacych się rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Tak jak Ty, jesteśmy praktykami – jesteśmy obecni w Twojej branży, znamy rozwiązania, z których może czerpać Twoja organizacja. 

Raporty i analizy

Badania kliniczne w Polsce

Przedstawione w raporcie analizy wskazują na duży potencjał rynku badań klinicznych w Polsce. Ich realizacja oznacza realne korzyści zarówno dla pacjentów i lekarzy, jak i gospodarki.

10 trendów w polskiej ochronie zdrowia 2016

Rok 2016 zapowiada szereg wyzwań dla sektora ochrony zdrowia w Polsce. W opracowaniu PwC określiliśmy listę 10 kluczowych trendów, zarówno z perspektywy zbliżającego się roku, jak i prognoz na kolejne lata.

Indeks Sprawności Ochrony Zdrowia 2015 - w którym województwie jest najlepiej?

Indeks opiera się na 41. wskaźnikach w trzech kluczowych obszarach: poprawa stanu zdrowia mieszkańców, efektywna gospodarka finansowa oraz jakość konsumencka opieki zdrowotnej. Obszary te są jednocześnie – według autorów raportu - głównymi celami, jakimi powinien być podporządkowany system ochrony zdrowia.

PwC Polska na Twitterze

Kontakty
Mariusz Ignatowicz
Partner
Tel.: +48 22 746 4795
Email
Maciej Nowicki
Starszy menedżer
Tel.: +48 519 50 4568
Email