Investing in Poland 2014

View this page in: English

Już po raz piąty dziennikarze Warsaw Business Journal przy współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), PwC oraz największymi izbami bilateralnymi,  działającymi w Polsce opublikowali specjalny roczny raport Investing in Poland

Rocznik prezentuje klimat inwestycyjny w Polsce: analizy kluczowych danych makroekonomicznych, informacje na temat specjalnych stref ekonomicznych, parków technologicznych oraz atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym miast w Polsce, które wzbogacone są o komentarze i prognozy ekspertów. Na szczególną uwagę zasługuje dział opisujący trendy inwestycyjne, aktualnie rozwijające się w Polsce. Nie zabrakło tu oczywiście analizy sektora BPO oraz Researech and Development.

W tym roku do grona Partnerów merytorycznych dołączyli: Randstad, CBRE, Bank Pekao oraz Dentons. Eksperci z tych firm  dzielą się z czytelnikami na łamach najnowszej publikacji swoją specjalistyczną wiedzą z zakresu HR, nieruchomości, finansów czy poradnictwa prawnego dla nowych inwestycji.

Publikacja dostępna w angielskiej wersji językowej.