Opinie uczestników

Trzy najbardziej istotne dla mnie wartości tego kursu to: praktyka, ludzie i różnorodność. 16 intensywnych dni szkoleniowych, podczas których praktykowaliśmy coaching. Trenerzy z niezwykle cennym doświadczeniem. Dodatkowo praca z różnorodnymi podejściami w coachingu. Po tym kursie już nic nie jest takie samo ;).

- Ania

 

Brałam udział w różnych szkoleniach i kursach ale ten kurs był najlepszy, w jakim do tej pory uczestniczyłam. Intensywny, z dużą ilością przekazywanej wiedzy, zrównoważony pod względem merytoryki i praktyki. Bardzo ceniłam sobie superwizje i informacje zwrotne prowadzących, które odbywały się prawie na każdym module. Osoby prowadzące podchodziły do zajęć profesjonalnie, były nastawione na rzeczywistą realizację programu. Jednocześnie stwarzały inspirującą, pełną pozytywnej energii atmosferę do nauki. Ukończyłam kurs „wyposażana” w narzędzia, które od razu mogłam i wiedziałam jak stosować m.in. w pracy..

- Monika

 

Dla mnie ten kurs był przygodą, która pobudziła moją wyobraźnię i zachęciła do poszukiwania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Polecam go wszystkim, którzy planując przyszłość chcą uczyć się od osób, dla których coaching jest pasją i daje radość..

- Alicja