CIMA - zdobądź międzynarodowy certyfikat!

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) powstał w Londynie w 1919 roku. Instytut zajmuje się kształceniem profesjonalistów z dziedziny zarządzania finansami, oferując program międzynarodowych kwalifikacji zawodowych w dziedzinie rachunkowości zarządczej. CIMA to prężna międzynarodowa organizacja, obecnie skupiająca ponad 227,000 członków oraz studentów ze 179 krajów świata.

Certyfikaty CIMA są cenione przez pracodawców na całym świecie. Osoby posiadające kwalifikacje CIMA to obecni lub przyszli dyrektorzy finansowi, kontrolerzy finansowi, konsultanci oraz analitycy.

Co wyróżnia CIMA?

CIMA to przede wszystkim praktyczne podejście do kwestii związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Program i zakres kwalifikacji stworzony został w oparciu o konsultacje z przedstawicielami międzynarodowych organizacji i w pełni odpowiada ich oczekiwaniom.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.cimaglobal.com

Dlaczego warto studiować CIMA z Akademią PwC?

Status CIMA Premium Learning Partner

Akademia PwC jako jedyna w Polsce ze statusem CIMA Premium Learning Partner oferuje kursy stacjonarne do kwalifikacji profesjonalnej CIMA.

Prestiżowy tytuł CIMA Premium Learning Partner nadawany tylko sprawdzonym instytucjom szkolącym przez CIMA świadczy o wysokiej jakości i skuteczności nauczania. 
Przyznawany on jest m.in. za takie wartości, jak:

Jest to jeden z najważniejszych wymogów otrzymania i utrzymania statusu CIMA Premium Learning Partner.

Wysoka zdawalność egzaminów CIMA w Akademii PwC to duży sukces, ale również motywacja dla zespołu, aby dalej utrzymać tak wysoki poziom.

Gratulujemy jednocześnie naszym zdolnym studentom!

Wszyscy wykładowcy Akademii PwC mają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń przygotowujących do egzaminów CIMA. Są to eksperci w swojej dziedzinie z dużym bagażem doświadczeń zdobytych m.in. podczas pracy w biznesie. Trenerzy posiadają odpowiednie, udokumentowane kwalifikacje zawodowe (CIMA lub ACCA). Wykładowcy to native speakers lub Polacy biegle posługujący się językiem angielskim.

W sesji wiosna i jesień 2016 wykładowcami na kursach będą: Astrid Zakrzewska, Steve Willis, Alexandra Svitekova.

-Szczegółowe sylwetki naszych wykładowców znajdują się tutaj

Akademia PwC korzysta z materiałów jedynego oficjalnego wydawcy podręczników CIMA. Jest to bardzo istotne w przygotowaniu do egzaminów, gdyż gwarantuje, iż materiały te zostały sprawdzone i zaaprobowane przez CIMA.

Mając na uwadze jak ważne jest solidne przygotowanie, zapisując się na kursy w Akademii PwC w cenie szkolenia otrzymują Państwo pełen pakiet profesjonalnych materiałów i pomocy naukowych. Dzięki temu nie ma dodatkowych ukrytych opłat za materiały, niezbędne w odpowiednim przygotowaniu się do egzaminu.

Szczegółowy opis materiałów i pomocy naukowych znajdą Państwo tutaj

Doświadczeni koordynatorzy CIMA w Akademii PwC chętnie służą poradą i wsparciem w kwestiach związanych z kwalifikacją CIMA. Bardzo zależy nam na udzielaniu Państwu rzetelnych i wyczerpujących informacji oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która się do nas zgłasza, co zostało dostrzeżone przez naszych studentów.  Zapraszamy do kontaktu!

Dopasowane szkolenia

  • Nasze szkolenia są dopasowane do specyfiki poszczególnych przedmiotów i rodzajów egzaminów, tj. Objective Test oraz Case Study, zarówno pod kątem czasu trwania, stosowanych materiałów jak i formuły i przebiegu kursu
  • Oferujemy pełne kursy stacjonarne w formie condensed – łączącej naprzemiennie część teoretyczną z praktyczną, która sprawdza się najlepiej w przygotowaniu do egzaminów według aktualnego sylabusa
  • Mając na uwadze wyjątkową sytuację osób na ścieżce Gateway oferujemy specjalny pakiet szkoleń dla studentów na tej przyspieszonej ścieżce, który możliwie jak najlepiej przygotowuje do wymagającego egzaminu Management Case Study.

Dodatkowe wsparcie i informacje

  • Zapraszamy na regularnie organizowane przez nas spotkania otwarte CIMA Open Evening, gdzie po pracy przy kawie można dowiedzieć się więcej o kwalifikacji CIMA oraz oferowanych przez Akademię PwC szkoleniach. Prowadzący odpowiedzą również na nurtujące Państwa pytania! Więcej o spotkaniach tutaj