IPO Watch Europe

View this page in: English

IPO Watch Europe jest ankietą dotyczącą pierwszych ofert publicznych (IPO), która śledzi zarówno liczbę, jak i wartość tego typu ofert na najważniejszych giełdach w Europie.

Pobierz

IPO Watch Europe kw I 2017

Wyniki pierwszego kwartału w połączeniu z silnym średniookresowym napływem krajowych i zagranicznych emitentów wskazują, że Londyn może pozostac wiodącą europejską giełdą w trakcie negocjacji wyjscia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 

 

Pobierz

IPO Watch Europe 2016

IPO Watch Europe jest ankietą dotyczącą pierwszych ofert publicznych (IPO), która śledzi zarówno liczbę, jak i wartość tego typu ofert najważniejszych giełdach w Europie.

Pobierz

IPO Watch Europe 2015

IPO Watch Europe jest ankietą dotyczącą pierwszych ofert publicznych (IPO), która śledzi zarówno liczbę, jak i wartość tego typu ofert na najważniejszych giełdach w Europie.

IPO Watch Europe Annual Review 2010

W 2010 roku liczba debiutów na rynkach europejskich wzrosła znacząco do 380, w porównaniu do 126 debiutów w roku 2009. Łączna wartość IPO na rynkach w Europie w roku 2010 wyniosła 26,286 mld euro, w porównaniu do 7,112 mld euro w 2009 roku. Więcej ...

Arkusze danych za poszczególne kwartały 2010:

Komentarz do rynku polskiego