Usługi doradcze dla sektora publicznego

Od początku swojej obecności w Polsce PwC świadczy usługi związane z działalnością sektora publicznego i infrastrukturą. Naszymi klientami są instytucje rządowe, samorządy, spółki państwowe i komunalne, a także inwestorzy prywatni współpracujący z sektorem publicznym.  

Nasz zespół to szereg ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z sektorem publicznym oraz przy przygotowywaniu i realizacji infrastruktury służącej do świadczenia usług publicznych. Korzystamy także z całych zasobów firmy w Polsce oraz wymieniamy się doświadczeniami z siecią firm PwC na całym świecie. Dlatego znamy sprawdzone rozwiązania i angażujemy w trakcie pracy dla klientów specjalistów w każdej dziedzinie doradztwa biznesowego i finansowego.

Miło nam również poinformować, że firma PwC, jako członek konsorcjum kierowanego przez kancelarię Wierzbowski Eversheds, była doradcą Komitetu ds. Organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012 .

Ponadto od niedawna mamy zaszczyt pełnić funkcje audytora Miasta St. Warszawy. Cieszymy się, że to właśnie stolica Polski obdarzyła nas swoim zaufaniem.