Konferencje, seminaria, wydarzenia biznesowe

PwC organizuje wiele specjalistycznych kursów szkoleniowych, seminariów i konferencji dla klientów i innych przedstawicieli świata biznesu. Nasi specjaliści zabierają głos na konferencjach organizowanych przez inne firmy i instytucje. Na tej stronie znajdziecie informacje na temat imprez organizowanych przez PwC, jak również na temat wydarzeń, w których uczestniczyli nasi partnerzy i konsultanci.

Aktualne wydarzenia

Technology Risk Management Forum

Wydarzenie odbędzie się 7-9 września 2016 we Wrocławiu

Świadome zarządzanie funduszami PFRON – wpłaty i uzyskiwanie dofinansowania z PFRON – Śniadanie Biznesowe

Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe pt. „Świadome zarządzanie funduszami PFRON – wpłaty i uzyskiwanie dofinansowania z PFRON”

„Nowe obowiązki rad nadzorczych” – zapraszamy na konferencję z cyklu Forum Rad Nadzorczych

21 września, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Forum Rad Nadzorczych pt. "Nowe obowiązki rad nadzorczych."

Rusza konkurs Mixx Awards 2016

1 grudnia 2016, Multikino Złote Tarasy, Warszawa

Letnia Akademia Podatkowa PwC - środy z podatkami

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w serii szkoleń w ramach pierwszej edycji „Letniej Akademii Podatkowej PwC – środy z podatkami”, która - od 6 lipca w co drugą środę wakacji - będzie się odbywać w naszym biurze w Katowicach (ul. ks. Piotra Ściegiennego 3).

Vademecum HR-owca

Cykl 8 spotkań od stycznia do listopada 2016, Warszawa (istnieje możliwość udziału za pośrednictwem videokonferencji - więcej informacji w środku)

Aktualne webinaria

Kształtowanie funkcji podatkowych – czy jesteś gotowy na transformację?

Bezpłatne webinarium odbędzie się 30 sierpnia o godz. 10:00

Zobacz wszystkie