Skip to content Skip to footer
Search

Loading Results

Kariera w IT


PwC to technologia!

Projekty technologiczne i innowacyjne to nasza codzienność. Realizujemy projekty IT dla Klientów z wielu branż. Analizy i wdrożenia nie są nam obce!

Nasze zespoły technologiczne charakteryzuje duża różnorodność. Dołączyło do nas już ponad 600 specjalistów IT. Wśród nich są testerzy, deweloperzy, architekci, konsultanci i analitycy.

Posługujesz się Javą lub PHP? Jesteś programistą ASP.Net. lub C#? Chcesz zajmować się wdrożeniami systemów IT, pracować jako Data Scientist, testować systemy bezpieczeństwa? A może wolisz projektować nowe architektury lub wspierać i kontrolować rozwój już istniejących aplikacji? U nas znajdziesz idealne stanowisko i zadania dla siebie!

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

< Back

< Back
[+] Read More


Partnerzy technologiczni

PwC - globalny i strategiczny partner Salesforce

Pomagamy klientom w realizacji wizji transformacji cyfrowej łącząc doradztwo strategiczne i biznesowe ze znajomością specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki oraz technologii Salesforce. Dzięki mocnym kompetencjom strategicznym, warsztatowi wdrożeniowemu i bliskiej współpracy z partnerem działamy zgodnie z filozofią ”od strategii do wdrożenia” i maksymalnie skracamy drogę między identyfikacją problemu klienta, a jego rozwiązaniem. Dla naszych klientów oznacza to szybki dostęp do specjalistycznej wiedzy biznesowo-technicznej, doświadczenia z największych i innowacyjnych projektów oraz dostęp do najwyższej klasy specjalistów z PwC i Salesforce. Jesteśmy również pierwszym i jedynym certyfikowanym partnerem Salesforce Marketing Cloud w regionie.

Dowiedz się więcej

Microsoft & PwC

Jako pierwsza firma na świecie nawiązaliśmy partnerstwo strategiczne z Microsoft, w ramach którego nasi konsultanci świadczą usługi doradcze oraz wspierają projekty transformacji biznesowej u tych klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics. PwC jest wieloletnim złotym partnerem Microsoft w zakresie implementacji Dynamics 365, Sharepoint oraz budowy aplikacji opartych o technologię .Net. Nasz zespół ekspertów Microsoft Practice wykorzystuje bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz wspiera klientów zarówno w optymalizacji procesów biznesowych, jak i doradztwie technologicznym. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko działają, ale również przynoszą jak największą korzyść biznesową dla klienta.

Dowiedz się więcej

SAP Hybris

Dzięki strategicznej współpracy z partnerem wskazujemy możliwość optymalizacji i rozwoju biznesu oraz efektywnie wspieramy we wdrażaniu technologii SAP. Posiadamy doświadczony zespół ekspertów zarówno w obszarze SAP Hybris Commmerce, jak i SAP Hybris Marketing. Wspieramy naszych klientów w transformacji cyfrowej począwszy od strategii i fazy analitycznej, poprzez wdrożenie i utrzymanie technologii, po doradztwo podatkowo-prawne i pricingowe.

Dowiedz się więcej

Oracle Diamond Partner

Nasza wieloletnia współpraca z Oracle owocuje szerokim spektrum wdrażanych usług, zarówno z punktu widzenia technologii, jak i zaawansowanych rozwiązań biznesowych. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia PwC z najszerszym pokryciem funkcjonalnym chmurowej oferty Oracle od ponad 10 lat przynosi naszym klientom wymierne korzyści oraz wspomaga ich dynamiczny rozwój. Synergia naszych firm obejmuje między innymi cały pakiet Customer Experience (Oracle CRM, Marketing Automation, Customer Service wraz z Knowledge Management, Field Service Management czy funkcje ze spektrum Social), ale także Billing – tak zaawansowany, jak wymagają tego przedsiębiorstwa telekomunikacyjne czy energetyczne. Wspieramy również klientów w obszarach związanych klientem wewnętrznym, czyli Human Capital Management.

Umów się na spotkanie Discovery