Michał Grzybowski

Michał Grzybowski

Partner, PwC Polska

Michał Grzybowski, Partner PwC i lider zespołu People & Organization.

Michał odpowiada za rozwój nowych produktów i usług w obszarze podatków osobistych, strategii kapitału ludzkiego, transformacji funkcji HR, procesów kadrowo-płacowych oraz regulacji prawno-pracowniczych. 

Michał zarządza zespołem ekspertów w sprawach prawno-podatkowych dotyczących zatrudniania, wynagradzania oraz procesów HR. Od lat tworzy efektywne struktury wynagradzania kadry zarządczej. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz polskich spółek giełdowych oraz międzynarodowych korporacji wprowadzających programy opcji/akcji menedżerskich i pracowniczych.

Michał jest doradcą podatkowym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentem programów Harvard Business School. Na swoim koncie ma wiele publikacji dotyczących podatków osobistych. Aktywnie uczestniczy również w konferencjach i seminariach poświęconych zagadnieniom zarządzania kapitałem ludzkim oraz podatków. Jest także ekspertem Komisji Europejskiej w obszarze opodatkowania mobilności międzynarodowej.

Contact details

Tel.: +48 519 098 034

Email

Obserwuj nas