Doradztwo podatkowe

Ludzie, wiedza, technologie

Jesteśmy jedną z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów – zarówno międzynarodowe korporacje, jaki i firmy rodzinne – w efektywnym zarządzaniu ich kwestiami podatkowymi.

Tak jak Ty, jesteśmy praktykami – jesteśmy obecni w Twojej branży, znamy rozwiązania, z których może czerpać Twoja organizacja. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – na rozwoju Twojego biznesu.

Nasz punkt widzenia

Sortuj Wg:
Pracownicze Plany Kapitałowe – zaktualizowany projekt ustawy został skierowany do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych

Pracownicze Plany Kapitałowe – zaktualizowany projekt ustawy został skierowany do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych

25 maja 2018 r. Ministerstwo Finansów przekazało do finalnych konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych zaktualizowaną wersję projektu ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, będących jednym z najważniejszych filarów Programu Budowy Kapitału, zaprezentowanego przez rząd jako element Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.

PwC Podatki na Twitterze

Skontaktuj się z nami

Tomasz Barańczyk
Partner Zarządzający w dziale doradztwa prawno-podatkowego
Tel.: +48 22 746 4852
Email

Marcin Kaźmierczak
Starszy Menedżer ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu
Tel.: +48 502 184 418
Email

Obserwuj nas