Program Polski Czempion

Wspieramy polskie firmy prywatne w ich międzynarodowej ekspansji i w budowaniu wizerunku dynamicznych liderów.

 
Program Polski Czempion

 
 

Program Polski Czempion ma na celu wsparcie polskich firm prywatnych w ich międzynarodowej ekspansji, poprzez m.in. wypracowanie i przekazywanie dobrych praktyk biznesowych, pomoc w identyfikacji barier ekspansji i wsparcie w inwestowaniu za granicą, wzmocnienie wizerunku firmy dla osiągnięcia większych międzynarodowych sukcesów, wsparcie ze strony władz publicznych w inwestycjach zagranicznych dokonywanych przez polskie podmioty oraz budowanie wizerunku polskich firm jako europejskich i dynamicznych liderów.

W ramach programu jesteśmy w regularnym kontakcie z polskimi firmami prywatnymi aktywnymi na rynkach zagranicznych. Organizujemy serie warsztatów w różnych miastach Polski, poświęconych tematyce ekspansji zagranicznej, m.in. na temat finansowania ekspansji, wsparcia, na jakie mogą liczyć firmy wychodząc na rynki zagraniczne czy poświęcone aspektom prawnym i podatkowym ekspansji. 

Ponadto, jako koordynatorzy programu Polski Czempion jesteśmy często zapraszani do roli partnera w różnego rodzaju działaniach związanych z rynkami zagranicznymi, np. kampania informacyjno-promocyjna Ministerstwa Gospodarki Made in Poland.

Firmy zainteresowane dołączeniem do programu zapraszamy do kontaktu.

Pobierz zaproszenie do udziału w Programie i dowiedz się więcej


Zobacz także:

CEE Traveler

W naszej publikacji wskazujemy na kwestie istotne dla firm, które prowadzą lub rozważają prowadzenie swojego biznesu w innych krajach europejskich. Co kwartał prezentujemy informacje na temat wybranych kwestii podatkowych i prawnych, istotnych dla rozwoju biznesu za granicą.

Worldwide Tax Summaries

Publikacja zawiera streszczenia najważniejszych informacji podatkowych z ponad 150 krajów na świecie. Podsumowania przygotowywane są przez lokalne zespoły specjalistów podatkowych. Przewodnik zapewnia szybki dostęp do ostatnich zmian w systemach podatkowych korporacyjnych i indywidualnych. (dostępne tylko w języku angielskim)