Dotacje i ulgi

Wykorzystuj szanse. Odkrywaj możliwości, pozyskaj dotacje, rozliczaj projekty.

Wbrew powszechnemu poglądowi, działalność B+R i związane z nią możliwości pozyskania różnorodnych form wsparcia, takich jak dotacje czy ulgi, nie są zarezerwowane dla wąskiego grona jednostek. Prace B+R to nie tylko wynalazki - to także rozwój produktów, usług, receptur, IT czy technologii.

Szeroki wybór dostępnych form wsparcia dla działalności badawczo-rozwojowej o różnych poziomach innowacyjności pozwala bardzo wielu firmom czerpać wymierne korzyści z prowadzonych prac B+R. Niestety, o tych możliwościach wie stosunkowo niewielka część przedsiębiorców, którzy kwalifikowaliby się do otrzymania takiego wsparcia.

Doradzimy Ci, jakie formy wsparcia są dostępne dla Twojej działalności, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej korzystna, w jaki sposób ją otrzymać i skutecznie wykorzystać.

Z sukcesem doradzamy Klientom już od roku 2002, co czyni nas jednym z najdłużej działających zespołów w Polsce. Od Specjalnych Stref Ekonomicznych po dotacje i ulgi podatkowe, wesprzemy Cię na każdym etapie pozyskania i wykorzystania różnych form pomocy publicznej, w tym:

  • Doradzimy najbardziej korzystną formę wsparcia
  • Przygotujemy wymaganą dokumentację aplikacyjną
  • Zapewnimy wsparcie w trakcie trwania projektu
  • Przeprowadzimy odpowiednie szkolenia

Zainteresowany? Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.