Nasze programy i otwarte rekrutacje - dowiedz się więcej:

Challenge. Technology.
Opportunity. Team. You.

W PwC wierzymy, że rozwiązywanie problemów związanych z trwałymi zmianami na świecie zaczyna się od Ciebie. Wykorzystaj swój talent i rozwijaj nowe umiejętności. Dołącz do nas i zostań częścią zróżnicowanej społeczności ekspertów.

 

Playback of this video is not currently available

1:30

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

                  

Sprawdź nasze kanały social media

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Staniesz się ekspertem

W PwC będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych. Nasze rozbudowane programy szkoleniowe i edukacyjne pozwolą Ci doskonalić te obszary, które są kluczowe dla Twojego sukcesu.

Dynamiczne środowisko pracy

Jeden rok pracy w PwC to 2-3 lata w innej firmie. Zróżnicowanie projektów i branż sprawi że zdobędziesz szeroką wiedzę o rynku i cenione umiejętności.

Zyskasz wpływ

Będziesz mieć okazję realnie wpłynąć na społeczeństwo i rozwiązywać realne problemy. 84% naszych klientów znajduje się na liście Fortune 500. Na całym świecie zatrudniamy ponad 250 000 specjalistów.

Przyjazne środowisko pracy

Nasze biura są kolorowe i nowoczesne. Dbamy o naszych pracowników i chcemy, żeby do pracy przychodzili z uśmiechem. Specjalnie dla nich stworzyliśmy program BeWell@PwC. W PwC będą otaczali Cię pozytywni ludzie.

Współpraca to fundament

W PwC poczujesz ducha zespołowości. Wszyscy gramy do jednej bramki i wspólnie osiągamy założone cele. 90% naszych pracowników wskazało współpracę jako kluczową wartość pracy w PwC.

Mamy różnorodność w DNA

Nie znamy pojęcia nudy. Różni klienci, różne zespoły i różne narodowości. Będziesz mieć okazję pracować i uczyć się od ludzi z całego świata. Budujemy interdyscyplinarny zespół – stawiamy na różne kierunki studiów.

Obserwuj nas