Skip to content Skip to footer
Search

Loading Results

Kariera w PwC

Poznaj nas i dowiedz się więcej o pracy w PwC w Polsce! Upskill yourself. Use the opportunity to grow.

Miło nam że odwiedziłeś stronę kariera PwC. Dowiesz się tutaj, jak się z nami pracuje, jakie możliwości rozwoju oferujemy, a także poznasz nasze aktualne oferty pracy. Enjoy!

Historia PwC w Polsce rozpoczęła się w 1990 roku. Od początku istnienia naszą siłą byli ludzie pełni pasji. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć różne usługi dla wielu branż. Sprawdź czy do siebie pasujemy i zmieniaj z nami zasady gry!  

 


Powiedz nam kim jesteś, a my powiemy Ci, co dla Ciebie mamy! 


Dlaczego warto pracować w PwC? 

pwc

Staniesz się ekspertem

W PwC będziesz miał okazję uczyć się od najlepszych. Nasze rozbudowane programy szkoleniowe i edukacyjne pozwolą Ci doskonalić te obszary, które są kluczowe dla Twojego sukcesu.

.

Współpraca to nasz fundament

W PwC poczujesz ducha zespołowości. Wszyscy gramy do jednej bramki i wspólnie osiągamy założone cele. 90% naszych pracowników wskazało współprace jako kluczową wartość pracy w PwC.

.

Będziesz pracował w dynamicznym środowisku

Jeden rok pracy w PwC to 2-3 lata w innej firmie. Zróżnicowanie projektów i branż sprawi że zdobędziesz szeroką wiedzę o rynku i cenione umiejętności.

.

Mamy różnorodność w DNA

Nie znamy pojęcia nudy. Różni klienci, różne zespoły i różne narodowości. Będziesz miał okazję pracować i uczyć się od ludzi z całego świata. Budujemy interdyscyplinarny zespół – stawiamy na różne kierunki studiów.

.

Zyskasz wpływ

Będziesz miał okazję realnie wpłynąć na społeczeństwo i rozwiązywać realne problemy. 84% naszych klientów znajduje się na liście Fortune 500. Na całym świecie zatrudniamy ponad 250 000 specjalistów.

.

Przyjazne środowisko pracy

Nasze biura są kolorowe i nowoczesne. Dbamy o naszych pracowników i chcemy, żeby do pracy przychodzili z uśmiechem. Specjalnie dla nich stworzyliśmy program BeWell@PwC. W PwC będą otaczali Cię pozytywni ludzie.
 

Obserwuj nas