Be a game changer

Zmień perspektywę. Dołącz do PwC i zmieniaj zasady gry

Nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie

Nowe technologie, automatyzacja i sztuczna inteligencja mają duży wpływ na rynek pracy. W szybko zmieniającej się rzeczywistości, umiejętności techniczne przestają być kluczowe. Przyszłość należy do organizacji, które potrafią dostrzec i wykorzystać potencjał swoich pracowników.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Zmieniaj zasady gry.
Dołącz do ludzi, którzy tworzą przyszłość.
 

Playback of this video is not currently available

Zobacz, jak nasze zespoły tworzą przyszłość

Nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie

Ambicja pozwala mierzyć wysoko i jednocześnie twardo stąpać po ziemi

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. To ambitny cel, ale wierzymy, że możemy go zrealizować przy wsparciu naszych zespołów i ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Przeczytaj w jaki sposób nasze zespoły rozwiązują ważne problemy. 
 

Zobacz case studies

 

Elastyczność to zdolność dostosowywania się do zmian

PwC tworzy ponad 250 000 pracowników ze 158 krajów. Pracujemy dla ponad 400 klientów z różnych krajów, kręgów kulturowych i branż. To elastyczność pozwala nam zrozumieć potrzeby klienta i specyfikę jego branży, działać w zróżnicowanych zespołach i współpracować z kolegami i koleżankami z różnych krajów i kultur.

 

Wnikliwość pozwala dostrzec to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka

77% pracowników PwC na świecie uważa, że realizują ambitne projekty i zadania. Dzięki wnikliwości możemy analizować i rozwiązywać złożone projekty, znajdując najlepsze rozwiązania.
 

Zobacz case studies

Bycie liderem to zarażanie innych energią do dalszego rozwoju

W PwC tworzymy warunki pracy wspierające rozwój i ciągłe uczenie się naszych pracowników. Chętnie dzielimy się wiedzą podczas wydarzeń przeznaczonych dla studentów i profesjonalistów – inspirując do działania. Przy współpracy z Coursera – największą platformą kursów online – stworzyliśmy zestaw kursów z obszarów naszej ekspertyzy, dostępnych dla wszystkich.

 

Budowanie relacji opiera się na współpracy ponad różnicami

Wszystko co robimy jest możliwe tylko dzięki naszym pracownikom – ich zaangażowaniu i współpracy. Łączą nas wspólne wartości: act with integrity, make a difference, care, work together i reimagine the possible. Działając zgodnie z nimi budujemy społeczne zaufanie i rozwiązujemy kluczowe problemy.

 

Nasi pracownicy o PwC

Playback of this video is not currently available

Playback of this video is not currently available

Playback of this video is not currently available

Playback of this video is not currently available

Obserwuj nas