Dlaczego warto pracować w PwC?

Nasze Wartości

Act with integrity 

Work together 

Make a difference 

Care 

Reimagine the possible 

< Back

< Back
[+] Read More

Wynagrodzenia i benefity:

Potrafimy docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie. System wynagrodzeń, odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz przyjazny program premiowania są tego najlepszym przykładem. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli dobrze nastawieni do swoich obowiązków, dlatego stworzyliśmy jasne i zdrowe zasady oraz zadbaliśmy o elementy wzmacniające motywację. Nasi pracownicy mogą liczyć na dodatkowe bodźce finansowe zarówno w przypadku zrealizowania firmowych i zespołowych celów, jak i w przypadku dobrej oceny indywidualnych wyników pracy.

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego osoby zatrudnione w PwC mogą korzystać z atrakcyjnych polis oraz najlepszej opieki medycznej. Wszyscy objęci są grupowym ubezpieczeniem na życie oraz ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków. Naszym pracownikom, ich współmałżonkom oraz dzieciom zapewniamy łatwy dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo dajemy możliwość wykupienia tzw. „Pakietu Seniora”, dzięki któremu opieka medyczna obejmie również rodziców i teściów. 

Ważne miejsce na liście benefitów zawierają świadczenia pozapłacowe. Nie uszczęśliwiamy nikogo na siłę. Przyjęty przez nas system kafeteryjny sprawia, że to pracownicy sami decydują o tym, co chcą otrzymać. Produkty, spośród których mogą wybierać, wiążą się głównie z takimi kategoriami, jak: zdrowie, kultura i rozrywka, edukacja, sport, dom i rodzina.

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas