Skip to content Skip to footer

Loading Results

Game-based Assessment dla studentów i absolwentów

Największym kapitałem PwC są nasi pracownicy. Dzięki procesowi rekrutacji mamy możliwość bliżej Cię poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i co chcesz osiągnąć.

Używane dotąd testy online zastąpiliśmy nowoczesnym i interaktywnym portalem gier rekrutacyjnych.  Po pomyślnej akceptacji Twojej aplikacji, otrzymasz e-mail z zaproszeniem do zestawu gier rekrutacyjnych online. Stanowią one serię zadań mających na celu ocenę poszukiwanych przez nas umiejętności i zdolności. W ciekawy i interaktywny sposób, w nie więcej niż 15 minut, będziesz miał okazję się sprawdzić.

 

A teraz to co najlepsze. Zaraz po zakończeniu testu otrzymasz raport dotyczący Twoich kompetencji. 

Pamiętaj, że nie jest to ostateczna odpowiedź ani wynik Twojej rekrutacji. Te przekaże Ci nasz rekruter, który skontaktuje się z Tobą po przeprowadzeniu indywidualnej oceny wraz z informacją o potencjalnych kolejnych krokach w procesie rekrutacji, które mogą obejmować test z języka angielskiego, wirtualną rozmowę wideo, grupowe centrum oceny i / lub spotkanie z hiring managerem, osobiste lub wirtualne.

Proces rekrtuacyjny na praktyki obejmuje poniższe etapy:

Poznaj pięć powodów, by do nas dołączyć.

Praca w PwC to możliwość współpracy z najlepszymi i najbardziej wnikliwymi ekspertami. PwC to idealne miejsce, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów, poznać nowych ludzi, uczyć się i zostać ekspertem w swojej dziedzinie. To tu poszerzysz swoje umiejętności i zwiększysz zdolności przywództwa.

Kluczem do naszego sukcesu są wysokie standardy jakie stawiamy naszym pracownikom. Rozwój wiedzy, umiejętności, pewności siebie i doświadczenia mają dla nas ogromne znaczenie. Staramy się stale podnosić kompetencje, kwalifikacje i poziom wiedzy naszych specjalistów, dlatego też inwestujemy w programy szkoleniowe i edukacyjne. Praca w PwC jest na pewno często wymagająca, ale dzięki temu „ciągły rozwój” nie jest tylko pustym frazesem!

Szukasz możliwości ścisłej współpracy z wieloma branżami i klientami z całego świata? Nasz profesjonalizm, uczciwość i wiedza sprawiają, że 85% firm z listy Fortune 500 ufa nam i korzysta z naszych usług. Bądź częścią naszego zespołu i pomagaj naszym klientom zmieniać świat!

Co napędza nasz biznes to współpraca wyjątkowych ludzi oraz ich umiejętności. Współpraca z zespołami z różnych działów znacznie poszerza nasz sposób myślenia i wiedzę zawodową. W PwC wierzymy w siłę pracy zespołowej. Nasi nowi pracownicy to nasza przyszłość - będziesz mógł liczyć na wsparcie zespołu w wejściu na nową ścieżkę zawodową. 

Chcemy, aby PwC było czymś więcej niż tylko miejscem pracy. Wierzymy, że tworzenie przyjaznego i wspierającego środowiska pracy pomaga ludziom w pełnym wykorzystaniu ich potencjału. Zmień perspektywę i dołącz do naszego zespołu, aby pracować w pozytywnej atmosferze opartej na szacunku i wzajemnym zaangażowaniu!

Obserwuj nas