Skip to content Skip to footer

Loading Results

Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Aplikuj online

Sprawdź oferty praktyk i pracy i aplikuj online.
Wypełnij formularz aplikacyjny załączając CV w języku polskim lub angielskim (w zależności od ogłoszenia). Możesz także udostępnić nam swój profesjonalny profil w mediach społecznościowych zamiast CV!

2. Rozwiąż testy online

z
Po Aplikacji online, zweryfikujemy Twoje CV a następnie prześlemy link do testu sprawdzającego analityczne myślenie.
Test sprawdza zdolność logicznego myślenia i analizy danych liczbowych.
Pamiętaj, że zdanie testu jest warunkiem zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji.
Nigdy wcześniej nie zdawałeś testów analitycznych? Nie wiesz, czy dasz sobie radę? Rozumiemy Twoje obawy, dlatego cyklicznie organizujemy „testy zerówkowe” w biurach PwC i na różnych uczelniach, które dają szansę na sprawdzenie się „bez konsekwencji”. Nawet jeśli nie zaliczysz testów w trybie zerówkowym, będziesz mógł podejść do testów jeszcze raz online. Przyjdź i przekonaj się, że nie takie testy straszne jak je malują! Informacji o organizowanych testach zerówkowych szukaj na naszym facebooku.

3. Video interview

.
Video interview wykorzystujemy w celu ulepszenia i przyspieszenia procesu rekrutacji. Korzystamy z aplikacji „HireVue”, która daje szansę na przygotowanie się do rozmowy w dogodnym czasie i miejscu.
Na tym etapie sprawdzamy znajomość języka angielskiego. Bądź przygotowany zarówno na odpowiedzi ustne jak i przesłanie odpowiedzi w formie pisemnej.
Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma praktycznymi wskazówkami odnośnie podejścia do testu!

Video interview

 

4. Spotkanie w biurze

Odpowiadając na ofertę praktyk i pracy skierowaną do osób bez doświadczenie zawodowego zostaniesz zaproszony na spotkanie w biurze PwC w formie Centrum Oceny. Warunkiem przystąpienia do Centrum Oceny jest zdanie dwóch wyżej wymienionych testów. W trakcie spotkania będziesz miał szansę porozmawiać z Konsultantami PwC, którzy opowiedzą o pracy w swoich zespołach. Dodatkowo przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną i poprosimy Cię o opracowanie zadania biznesowego w formie krótkiej prezentacji.
Jeżeli posiadasz już doświadczenie, zaprosimy Cię na krótką rozmowę kwalifikacyjną, prowadzoną przez osobę z działu HR, która koordynowała cały proces rekrutacji. Podczas rozmowy obecny będzie także Manager zespołu, do którego aplikujesz.
Pamiętaj, że tak samo jak my zatrudniamy Ciebie, tak samo i Ty zatrudniasz nas! W trakcie rozmowy chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zależy nam, żebyś dołączył do naszego zespołu i razem z nami tworzył przyszłość!

Skontaktuj się z nami

Kontakt kariera

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas