Skip to content Skip to footer

Loading Results

HireVue

.

Dowiedz się więcej o narzędziu HireVue, którego używamy, aby dokonać oceny Twojej znajomości języka angielskiego!

Dzięki temu narzędziu, my jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć etap wstępnej selekcji Kandydatów, a Ty możesz dowolnie wybrać czas i miejsce, w którym udzielisz odpowiedzi na nasze pytania.

 

 

1. Wyślemy Ci wiadomość e-mail z zaproszeniem do testu z języka angielskiego, za pośrednictwem platformy do video interview (HireVue)

2. Na podejście do testu masz 5 dni od momentu otrzymania maila.

3. Podczas testów pojawią się pytania, na które należy odpowiedzieć ustnie oraz takie gdzie będziemy oczekiwać odpowiedzi w formie pisemnej.

4. Narzędzie HireVue jest w pełni mobilne i istnieje możliwość pobrania aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, jednak ze względu na część pisemną testu rekomendujemy skorzystać z komputera stacjonarnego bądź laptopa.Czego możesz się spodziewać?

5. Zanim rozpoczniesz test sprawdź ustawienia i przejdź przez pytania testowe, aby zyskać większą swobodę w udzielaniu odpowiedzi.

6. Będziesz mieć określony czas na przygotowanie się do udzielenia odpowiedzi na każde z pytań. Jeśli rozpoczniesz udzielanie odpowiedzi na dane pytanie musisz ją ukończyć w wyznaczonym czasie. Po raz udzielonej odpowiedzi na pytanie nie będziesz mieć możliwości ponownego jej nagrania.

7. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania zobaczysz na ekranie komunikat informujący o pomyślnym zakończeniu wywiadu.

8. Poinformujemy Cię o wyniku testu i dalszych krokach.

Porady i wskazówki

Poćwicz wcześniej

Jeśli nie masz doświadczenia w video interview, możesz spróbować nagrać siebie odpowiadając na kilka dowolnych pytań. Jeśli czujesz się zdenerwowany/a, zaproś znajomych / rodzinę, którzy przekażą Ci swoje opinie i sugestie. Pamiętaj, że masz również możliwość przejścia przez pytanie testowe w systemie. Odpowiedź na pytanie testowe, nie będzie dla nas widoczna.

 

View more

Wybierz ładne i wygodne miejsce

Sprawdź oświetlenie i tło - umieść źródło światła przed sobą i unikaj źródeł jasnego światła za sobą, ponieważ ograniczy to widoczność.

View more

Sprawdź połączenie internetowe i kamerę

Będziesz potrzebować stabilnego połączenia z Internetem oraz urządzenia z kamerą i mikrofonem (komputer, laptop, tablet lub telefon komórkowy).

View more

Zaloguj się do systemu wcześniej

Uruchomi to konfigurację systemu HireVue. Dzięki temu sprawdzisz kamerę, połączenie internetowe i mikrofon a system powiadomi Cię, jeśli wystąpi jakikolwiek problem. Jeżeli wszystko przebiegnie prawidłowo na ekranie wyświetli się komunikat. Następnie możesz zamknąć przeglądarkę i wrócić później, gdy będziesz gotów/a przejść przez test.

View more

Pamietaj!

Podczas sprawdzania Twojego testu nie oceniamy wiedzy merytorycznej a jedynie poprawność językową.  

View more

O co warto zadbać?

Zadbaj, aby wyglądać schludnie i czuć się swobodnie, strój biznesowy nie jest konieczny.

Wyłącz telefon - jeśli nie jest to urządzenie wybrane do przeprowadzenia testu, może Cię on rozpraszać.

Staraj się mówić w naturalnym tempie.

Pamietaj, że masz ograniczoną ilość czasu na udzielenie odpowiedzi na pytania.

Twój język ciała mówi wiele o Tobie.

To pomoże Ci się zrelaksować i być bardziej swobodnym/ą.

< Back

< Back
[+] Read More


Sprawdź jak najlepiej przygotować się do realizacji Video Interview!

Playback of this video is not currently available

Skontaktuj się z nami

Kontakt kariera

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas