Audyt

To tu są ludzie, którzy wzmacniają wiarygodność

loading-player

Playback of this video is not currently available

Lokalizacje:

Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów, Wrocław, Katowice 

Czym jest Audyt PwC i dlaczego jest ważny?

Nowoczesny audyt jest umiejętnym połączeniem bogatej wiedzy merytorycznej naszych audytorów, otwartego podejścia i nowoczesnych technologii. Te trzy elementy tworzą proces badania sprawozdań finansowych i definiują audyt PwC - audyt, który zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszym klientom. Nasz audyt to dużo więcej niż rachunkowość i sprawozdawczość! Budujemy trwałe relacje biznesowe z naszymi Klientami, szczegółowo analizujemy strategię ich firm i zasady funkcjonowania. Praca audytorów wymaga dogłębnej wiedzy z zakresu zarządzania finansami spółki i w dużej mierze polega na doradztwie. Pracując jako audytor PwC będziesz zajmował się różnymi projektami - audytami spółek z różnych branż (od domu maklerskiego, przez media, po klub piłkarski), audytem procesów biznesowych, rachunkowością i sprawozdawczością finansową, badaniem sprawozdań finansowych czy wsparciem wejścia spółki na giełdę. Będziesz pracować dla różnych klientów w różnych miejscach - zarówno w Polsce jak i na świecie.

View more

Czym będziesz się zajmować?

Dołączając do Audytu PwC od początku jesteś pełnoprawnym członkiem zespołu. Na start zapewniamy Ci cykl szkoleń, po których dołączysz do jednego z zespołów i będziesz pracował w ramach konkretnego projektu. Będziesz mógł aktywnie włączyć się w pracę swojego działu, wykonując odpowiedzialne zadania, zaprosimy Cię do udziału w różnych projektach. Nasi klienci to liderzy w swoich dziedzinach, firmy ze wszystkich sektorów gospodarki - będziesz pracować z najlepszymi specjalistami na rynku polskim i zagranicznym. Nie ma mowy o nudzie!  Dołącz do grona audytorów PwC, ucz się od najlepszych i zdobądź zawód najwyższego zaufania!

View more

Dlaczego warto dołączyć do jednego z zespołów Audytu PwC?

 - Audytor to zawód dla osób z potencjałem a nie z określonym wykształceniem.
-  Według raportu Forbes audytor będzie w 2022 roku jednym z najbardziej pożądanych zawodów!
 - Masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, dla ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
 - Zdobędziesz wiedzę o standardach rewizji finansowej oraz sprawozdawczości finansowej.
 - Będziesz członkiem zespołu i rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

View more

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas