Doradztwo prawne

PwC Legal oferuje kompleksowe wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu.

Transakcje fuzji i przejęć, umowy, relacje między pracodawcami a pracownikami, funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku – wszystkie te aspekty działalności gospodarczej wymagają umiejętnego uwzględnienia kwestii prawnych. Nasi prawnicy to doświadczeni eksperci łączący znajomość prawa z doświadczeniem w jego stosowaniu w biznesie. W PwC Legal pracują prawnicy rozumiejący wyzwania dotyczące digitalizacji i cyfryzacji usług oraz znaczenie bezpieczeństwa przepływu danych. Łączą doradztwo prawne z doradztwem biznesowym i podatkowym - dzięki czemu zapewniają naszym klientom kompleksowy charakter doradztwa. Dołącz do zespołu prawników PwC i realizuj ciekawe projekty, które będą dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem!

Lokalizacje:

Warszawa, Kraków

Zespoły w ramach Doradztwa Prawnego

Zespół ds. postępowań podatkowych (Litigation & Regulatory)

Litigation & Regulatory to dynamicznie rozwijający się zespół prawników procesowych. Udziela przedsiębiorcom oraz indywidualnym klientom kompleksowego wsparcia w toku postępowań podatkowych przed organami podatkowymi i celnymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami administracyjnymi, Trybunałem Konstytucyjnym i Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej, a niejednokrotnie także w toku postępowań wykraczających przedmiotem poza zagadnienia podatkowe.
Wspiera naszych Klientów w ich codziennej działalności, pomagając im minimalizować ryzyko indywidualnej odpowiedzialności zarządu i pracowników z tytułu nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych, czy wdrażać procedury zabezpieczające przed nieświadomym udziałem w procederze wyłudzeń podatkowych.

Z uwagi na interdyscyplinarny charakter usług, praca w Litigation umożliwi Ci zdobycie doświadczenia w prowadzeniu spraw związanych z każdym rodzajem zagadnień podatkowych, a niejednokrotnie także niepodatkowych, na każdym etapie postępowania – od urzędu skarbowego do Trybunału Konstytucyjnego, czy Trybunału Sprawiedliwości UE.
Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się zespołu prawników procesowych. Różnorodność naszych klientów oraz problemów, z którymi się do nas zwracają jest jedną z największych zalet codziennej pracy w tym zespole, powodując, że jest ona dynamiczna i zapewni Ci każdego dnia nowe wyzwania!

View more

Kancelaria PwC Legal

PwC Legal oferuje wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu. Niemal wszystkie aspekty działalności gospodarczej wymagają umiejętnego uwzględnienia kwestii prawnych. Nasi prawnicy to doświadczeni eksperci łączący znajomość prawa z doświadczeniem w jego stosowaniu w biznesie.

Połączenie doradztwa prawnego z doradztwem biznesowym i podatkowym zapewnia kompleksowy charakter doradztwa i możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia. Nauczysz się skutecznie i kompetentnie wspierać biznes naszych klientów wykorzystując wiedzę zdobytą na studiach w praktyce.

View more

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas