Program Influencer

Jeśli robisz dobry networking na swojej uczelni, a w social media osiągasz level ninja, to wykorzystaj potencjał i zostań Influencerem PwC!
 

Co dostaniesz od nas? 

Pakiet szkoleń m.in social media personal branding, coaching kariery
Własne projekty, 
którymi osobiście zarządzasz 
Firmowy tablet na czas współpracy
Jesteś w PwC - idealnym miejscu do budowania networkingu i prawdziwych przyjaźni :)
Zapewnimy Ci wsparcie zespołu HR w prowadzonych projektach.
Każdy Twój wysiłek zauważymy, docenimy i nagrodzimy!

 

 

Dołącz do ludzi, którzy inspirują innych!


Jeśli…

- lubisz ludzi i robisz dobry networking wśród swoich rówieśników 
- na Instagramie i Facebooku osiągasz level ninja
- masz kreatywne pomysły i chcesz je realizować na swojej uczelni
- jesteś gotowy na nową przygodę



Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencerem PwC 

 

Co zrobić, żeby zostać Influencerem PwC?
 
- aplikujesz wypełniając krótki formularz
- załączasz CV

Po wysłaniu aplikacji zaprosimy Cię do interview, w którym zadamy Ci kilka pytań na temat Twoich zainteresowań, wykształcenia i znajomości social mediów. Na koniec zaprosimy Cię na rozmowę przy kawie w biurze PwC!

 

PwC. Zmień perspektywę i zmieniaj zasady gry!

.
Program Influencer

Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencerem PwC! 

loading-player

Playback of this video is not currently available

Chcesz porozmawiać o PwC?

Poznaj naszych Influencerów!

Julia Nowak - UWr

j.n81@wp.pl

Marzena Władarz - UE

marzenawladarz@gmail.com

Wiktoria Pelica - SGH

wiktoria.pelica@gmail.com

Jakub Przywara - SGH

jakub.przywara9@gmail.com

Paulina Słapek - ALK

paulina_s31@wp.pl

Filip Zawada - UKSW

filipzawada99@gmail.com

Ola Kowalczuk - SGGW

aleksandrakowalczuk@poczta.fm

Arkadiusz Filoda - WAT

arkadiusz.filoda@student.wat.edu.pl

Przemysław Kępiński - UW WNE

p.kepinski5101@gmail.com

Ilona Biskup - UW WZ

ibiskup11@gmail.com

Piotr Romaniuk - UW WPiA

p.s.romaniuk@gmail.com

Ola Marchwińska - PW

aleksandra.marchwinska2@gmail.com

Artur Nalepko - PW

arturnalepko@gmail.com

Artur Piotrowicz - UE

artur.piotrowicz@psuek.pl

Ola Kułaga - UE

aleksandra.kulaga@op.pl

Jakub Janocha - PK

jakub.janocha@gmail.com

Natalia Fitowska - AGH

nfitowska@gmail.com

Asia Makowiec - UE

asiamakowiec07@gmail.com

Maja Krawczyk - UE

majakrawczyk99@gmail.com

Michalina Niedziela - UG

michalinaniedziela@yahoo.pl

Dominik Dyszkowski - UG

dominik.dyszkowski@gmail.com

Dominika Narloch - PG

domanarloch@gmail.com

Aneta Czyżewska - UE

atenaczy@gmail.com

Małgorzata Kaczmarek - PP

mgk.kaczmarek@gmail.com

Maria Łuczak - UŁ

luczak.marysia97@gmail.com

Michał Długosz - UŁ

michal.dlugosz1255@gmail.com

Karolina Olszewska - KUL

ol.karolina.ok@gmail.com

Konrad Łuczak - UMCS

konradluczak12@gmail.com

Marcin Wejngold - UMK

marcinwejngold@gmail.com

Marta Świderska - UwB

marswiderska@gmail.com

Daniel Jasik - URz

jasikdaniel@gmail.com

Weronika Stelmaszek - University of Lancaster

weronikastelmaszak@gmail.com


 

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas