Program Influencer

Jeśli robisz dobry networking na swojej uczelni, a w social media osiągasz level ninja, to wykorzystaj potencjał i zostań Influencerem PwC!
 

Co dostaniesz od nas? 

Pakiet szkoleń m.in social media personal branding, coaching kariery
Własne projekty, 
którymi osobiście zarządzasz 
Firmowy tablet na czas współpracy
Jesteś w PwC - idealnym miejscu do budowania networkingu i prawdziwych przyjaźni :)
Zapewnimy Ci wsparcie zespołu HC w prowadzonych projektach.
Każdy Twój wysiłek zauważymy, docenimy i nagrodzimy!

 

 

Dołącz do ludzi, którzy inspirują innych!


Jeśli…

- lubisz ludzi i robisz dobry networking wśród swoich rówieśników 
- na Instagramie i Facebooku osiągasz level ninja
- masz kreatywne pomysły i chcesz je realizować na swojej uczelni
- jesteś gotowy na nową przygodę



Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencerem PwC 

 

Co zrobić, żeby zostać Influencerem PwC?
 
- aplikujesz wypełniając krótki formularz
- załączasz CV

Po wysłaniu aplikacji zaprosimy Cię do interview, w którym zadamy Ci kilka pytań na temat Twoich zainteresowań, wykształcenia i znajomości social mediów. Na koniec zaprosimy Cię na rozmowę przy kawie w biurze PwC!

 

PwC. Zmień perspektywę i zmieniaj zasady gry!

.
Program Influencer

Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencerem PwC! 

loading-player

Playback of this video is not currently available

Chcesz pogadać o PwC?

Poznaj naszych Influencerów! 

Agnieszka Gryglicka - UMCS

agnieszka.gryglicka6@gmail.com

Artur Piotrowicz - UE

artur.piotrowicz@psuek.pl

Dominika Krawiec - UE

dominikakrawiec0@gmail.com

Dawid Tylutki - UJ

tylutkidawid@gmail.com

Dominika Rola - PK

dominika.rola123@gmail.com

Jakub Górowski - AGH

jakubgorowski@gazeta.pl

Katarzyna Nowicka - AGH

kn32086@gmail.com

Matylda Kamińska - UG

kaminskamatylda@gmail.com

Jakub Malinowski - PG

j.malinowski@wrseti.pl

Daria Dobosz - UG

dobosz-daria@wp.pl

Agata Domeradzka - UE

domeradzkaagata@gmail.com

Jakub Zwoliński - UE

zw.jakub@gmail.com

Alicja Strupagiel - UMK

alicjas07091999@gmail.com

Filip Werner - UE

filipwerner1@gmail.com

Katarzyna Antkowiak - PP

katarzyna.antkowiak98@gmail.com

Julia Charkiewicz - UwB

julia.charkiewicz99@gmail.com

Karolina Wędzik - UŁ

karolina.wedzik98@gmail.com

Joanna Wiśnios - UŁ

joasia.wisnios@gmail.com

Tymoteusz Matusiak - UWr

tymi2708@gmail.com

Aleksander Kłoczko - UE

akloczko80@gmail.com

Daniel Jasik - URz

jasikdaniel@gmail.com

Adrianna Dajewska - UW

adadajewska@gmail.com

Mateusz Matusiak - UW

matusiak.mateusz.mat@gmail.com

Paulina Lisik - UW

paulina.alicja.lisik@gmail.com

Michał Kasperek - UW

michal.adam.kasperek@gmail.com

Kamila Rusek - PW

kamila.rusek@best.pw.edu.pl

Bartosz Zborowski - PW

bartosz.zborowski@best.warszawa.pl

Natalia Malik - WAT

natalia.m2324@gmail.com

Jakub Kozakiewicz - ALK

jkb.kozakiewicz@gmail.com

Anna Karolak - SGGW

a.karo1998@gmail.com

Jan Różycki - SGH

rozycki.jan@gmail.com

Katarzyna Nowak - SGH

katarzyna.nowak.3171@gmail.com

Julia Uryga - University of Leicester

urygajulia@gmail.com


 

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas