Program Influencer

Jeśli robisz dobry networking na swojej uczelni, a w social media osiągasz level ninja, to wykorzystaj potencjał i zostań Influencerem PwC!
 
 

Co dostaniesz od nas? 

Pakiet szkoleń m.in social media personal branding, coaching kariery
Własne projekty, 
którymi osobiście zarządzasz 
Firmowy tablet na czas współpracy
Jesteś w PwC - idealnym miejscu do budowania networkingu i prawdziwych przyjaźni :)
Zapewnimy Ci wsparcie zespołu HC w prowadzonych projektach.
Każdy Twój wysiłek zauważymy, docenimy i nagrodzimy!

 

 

Dołącz do ludzi, którzy inspirują innych!


Jeśli…

- lubisz ludzi i robisz dobry networking wśród swoich rówieśników 
- na Instagramie i Facebooku osiągasz level ninja
- masz kreatywne pomysły i chcesz je realizować na swojej uczelni
- jesteś gotowy na nową przygodę



Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencerem PwC 

 

Co zrobić, żeby zostać Influencerem PwC?
 
- aplikujesz wypełniając krótki formularz
- załączasz CV

Po wysłaniu aplikacji zaprosimy Cię do interview, w którym zadamy Ci kilka pytań na temat Twoich zainteresowań, wykształcenia i znajomości social mediów. Na koniec zaprosimy Cię na rozmowę przy kawie w biurze PwC!

 

PwC. Zmień perspektywę i zmieniaj zasady gry!

.

Wykorzystaj swój potencjał i zostań Influencrem PwC! 

loading-player

Playback of this video is not currently available

Chcesz pogadać o PwC?

Poznaj naszych Influencerów! 

Lublin

Magdalena Koleśnik - UMCS

magdalena.kolesnik@op.pl

 

View more

Kraków

Gabriela Goździewicz - AGH

gabriela.gozdziewicz@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Wilk - UE Kraków

waleksandra85@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Drgas - UJ

adam-drgas@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Dziubaszewski - UE Kraków

kuba.dziubaszewski1@gmail.com

 

View more

Gdańsk

Anna Narodzonek - UG

anianarodzonek1@interia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Farian - UG

nfarian@yahoo.com

View more

Katowice

Katarzyna Lojza - UŚ

kasialojza@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Skucha - UE w Katowicach

adrian.skucha@gmail.com

View more

Toruń

Piotr Szewczyk - UMK Toruń

szewczyk.piotr1995@onet.pl

 

View more

Poznań

Marcel Marchewka - UE w Poznaniu

marchewekmar@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Kanciak - Politechnika Poznańska

wiktoria.kanciak@gmail.com

View more

Białystok

Magdalena Matusewicz - UwB

magdalena_matusewicz17@wp.pl

View more

Łódź

Zuzanna Maciejewska - UŁ

maciejewska.e.zuzanna@gmail.com

View more

Wrocław

Edyta Kus - UW

edyta.kus@onet.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oscar Syvan - UE we Wrocławiu

oskar.syvan@samorzad.ue.wroc.pl

View more

Rzeszów

Patrycja Cypcarz - Politechnika Rzeszowska

patrycjacypcarz@gmail.com

View more

Warszawa

Katarzyna Mich - UW (WZ)

kasiamich@onet.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Bojar - UW (WPiA)

bojar.katarzyna18@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Nawrotek - SWPS

mnnawrotek@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Matuszewski - SGH

d.matuszewski97@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamil Sosnowski - SGH

kamil.sosnowski97@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Dębowski - PW

paweldebowski42@o2.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Matuszewski - PW

jakub.matuszewski@best.pw.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Malik - WAT

natalia.m2324@gmail.com

 

 

 

View more

Warwick

Adam Ostaszewski - UofW

adam.ostaszewski9999@gmail.com

View more

Oxford

Zuzanna Patryas - UofOx

zuzanna.patryas@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Pisański - UofOx

pisanski.marcin@gmail.com

View more

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas