Usługi podatkowo-księgowe

W ramach zespołów podatkowo - księgowych świadczymy szereg usług - m.in. prowadzimy księgi, rozliczenia podatkowe, przygotowujemy listy płac, sporządzamy sprawozdania finansowe, projekty związane z podatkiem odroczonym i wiele innych.

Prowadzimy usługi księgowe i podatkowe dla spółek z różnych branż - od przedsiębiorstw handlowych do tych zajmujących się wytwarzaniem energii z alternatywnych źródeł. Można więc powiedzieć, że osoby pracujące w ramach projektów podatkowo - księgowych mają wpływ nie tylko na biznes naszych klientów ale i na gospodarkę! Dzięki różnorodności projektów szybko zdobędziesz wiedzę i doświadczenia nie tylko z obszaru księgowego, ale również podatkowego. Poszczególne zespoły skupiają się na wyspecjalizowanych zagadnieniach, dzięki czemu  świadczymy usługi najwyższej jakości.

Sprawdź, kompetencje którego z zespołów są Ci najbliższe i aplikuj!

Lokalizacje:

Warszawa, Poznań 

Zobacz na czym polega praca w Usługach Podatkowo-Księgowych!

loading-player

Playback of this video is not currently available

Zespoły w ramach Usług Podatkowo-Księgowych

Księgowość podatkowa – outsourcing księgowo podatkowy

Zespół ten nazywamy też w PwC Tax Management & Accounting Services (TMAS). Są to usługi outsourcingowe, w ramach których oferujemy naszym Klientom prowadzenie ksiąg, rozliczeń podatkowych, przygotowanie list płac oraz usługi powiązane z bieżącym funkcjonowaniem działu księgowości i administracji kadrowej.

Dołączając do tego zespołu będziesz współpracował z najlepszymi ekspertami z branży, poznasz od podszewki kwestie rachunkowe i podatkowe w spółkach kapitałowych, będziesz miał możliwość nauczenia się profesjonalnej komunikacji biznesowej, (także w języku angielskim). Praca w TMAS to także możliwość zdobycia kwalifikacji profesjonalnych pod okiem bardziej doświadczonych kolegów.

View more

Payroll – outsourcing usług kadrowych i płacowych

W ramach tego zespołu świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie administracji kadrowo-płacowej, m.in: naliczanie wynagrodzeń z uwzględnieniem dodatków i potrąceń; naliczanie świadczeń związanych z chorobą i macierzyństwem; sporządzanie deklaracji PIT i ZUS w imieniu pracodawcy; przygotowywanie dokumentacji płacowej dla firmy i jej pracowników; przygotowywanie raportów dla potrzeb rachunkowości finansowej i zarządczej; i wiele innych!

Zakres spraw podatkowych, z którymi mają do czynienia specjaliści w zespołach usług kadrowych i płacowych dotyczy szerokiego spektrum podatkowego. Nasi Konsultanci nie tylko szukają praktycznych rozwiązań i sposobów działania, ale pomagają również w dostosowaniu do wymogów formalnych, minimalizują koszty i pomagają uniknąć ryzyka. To szansa na zdobycie wszechstronnego doświadczenia i pracy dla klientów z różnych branż.

View more

Zespół ds. usług w zakresie rozliczeń podatku VAT dla podmiotów zagranicznych w Polsce (VAT Compliance)

Do zadań zespołu należy m.in. prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych podmiotom zagranicznym, czynny udział w kontrolach podatkowych i czynnościach sprawdzających prowadzonych przez urzędy skarbowe czy urzędy kontroli skarbowej.  Nasi Specjaliści zapewniają klientom długofalową współpracę z gwarancją najwyższej jakości usług, stabilne funkcjonowanie przejętych procesów oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.

W zespole VAT Compliance będziesz współpracował z międzynarodowymi klientami, poszerzając swoje kompetencje i szlifując angielski. Co więcej, praca w tym zespole daje szansę zdobycia kwalifikacji zawodowych - doradcy podatkowego!

View more

Zespół ds. podatków pracowniczych i doradztwa imigracyjnego (HRS Compliance)

Zespół HRS – Human Resource Services zajmuje się szerokim zakresem spraw z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, ubezpieczeniami społecznymi oraz podatkiem od osób fizycznych. W ramach tego zespołu świadczymy także usługi doradcze na skraju prawa polskiego i międzynarodowego dotyczące Polaków pracujących za granicą i cudzoziemców pracujących w Polsce. O projektach tego zespołu często słyszymy w mediach - dzięki ciekawym i profesjonalnym raportom i analizom dla mediów (np. na temat systemów podatkowych w Polsce i innych krajach, polityki prorodzinnej, itp.) nasi Konsultanci często występują w prasie, radiu, TV!

Dzięki pracy w HRS Compliance już nigdy nie powiesz, że PIT jest nudny - przekonasz się, że są to najciekawsze i najważniejsze kwestie dla naszych klientów, ponieważ dotyczą podatków osobistych!

View more

Skontaktuj się z nami

Human Capital

Warszawa, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4000

Obserwuj nas