Dokąd zmierza światowa gospodarka?

Prelekcja prof. Witolda Orłowskiego w ramach programu Mini MBA

18.01.2018 r., godz. 15:00-16:30

Siedziba PwC, ul. Lecha Kaczyńskiego 14, Warszawa

Zapraszamy na spotkanie w ramach programu Mini MBA w Akademii PwC.

Na spotkaniu profesor Witold Orłowski opowie o dzisiejszych problemach i głównych wyzwaniach w kontekście światowej gospodarki.

Osoby zainteresowane programem szkoleniowym Mini MBA będą miały także okazję spotkania się z koordynatorem szkoleń Akademii PwC i uczestnikami pierwszej edycji programu.

PwC Mini MBA to swego rodzaju skondensowany MBA dla praktyków, skupiający się na rozwijaniu najważniejszych umiejętności biznesowych.

Szczegóły programu

 

Witold M. Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, rektor Akademii Vistula w Warszawie, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i główny doradca ekonomiczny PwC w Polsce.

Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie. Były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Lechu Kaczyńskim i Rady Gospodarczej Rządu przy premierze Donaldzie Tusku.

Studiował na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Harvarda. W latach 1993-97 w Banku Światowym. W latach 2001-05 szef zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta RP. W przeszłości również doradca Głównego Negocjatora członkostwa Polski w Unii Europejskiej, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej, członek Rady Makroekonomicznej Ministra Finansów, doradca wielu organizacji krajowych i międzynarodowych. Autor 11 książek i 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.

 

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja na wydarzenie nie jest tożsama z uczestnictwem. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń i ograniczenia wstępu na wydarzenie wybranym podmiotom (w szczególności konkurencyjnym wobec organizatora).

Każde zgłoszenie musi zostać potwierdzone drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

 

Obserwuj nas