Technologie

W dzisiejszym świecie zmiany zachodzą szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Liderzy firm, a szczególnie prezesi przedsiębiorstw technologicznych, muszą być świadomi sił napędowych, które są dzisiaj motorem postępu. Niezbędne staje się elastyczne dostosowanie, a czasem nawet radykalne przewartościowanie, dotychczasowych modeli biznesowych. 

Zobacz także:


Drone Powered Solution

Technologia dronowa zrewolucjonizowała sposób, w jaki przedsiębiorstwa mogą pozyskiwać kompleksowe dane o niespotykanej dotąd jakości, a następnie wykorzystywać je w celu podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej >

PwC 19th Annual Global CEO Survey - Doroczne badanie prezesów firm na całym świecie.

Zgodnie z przeprowadzonym badniem prezesi spółek technologicznych myślą z większym optymizmem o szansach wzrostu ich biznesów niż ich odpowiednicy w innych branżach...

Dowiedz się więcej >

PwC Emerging Trends Blog

Poznaj technologie, które rewolucjonizują świat. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Jak wpływają na nasze życie i na biznes? Jak je wykorzystać?

Dowiedz się więcej >

Kluczowe megatrendy technologiczne. Jak się na nie przygotować?

Nowe technologie mają coraz większy wpływ na sposób funkcjonowania firm na całym świecie. Przedstawiamy 8 z nich, które w najbliższej przyszłości będą głównymi czynnikami zmian.

Dowiedz się więcej >