Technologie dronowe

Drony oraz dostarczane przez nie unikalnej jakości dane jako nowy wymiar dojrzałości procesów operacyjnych

Jak Twój biznes może osiągnąć wyższy poziom efektywności procesów operacyjnych?

Umiejętnie prototypowane oraz kompleksowo dostosowywane technologie dronowe są w stanie zmaksymalizować potencjał Twojej firmy. Drony to potężne narzędzie dla wielu branż gospodarki. Zrewolucjonizowały one sposób, w jaki przedsiębiorstwo może pozyskiwać wysokiej jakości dane, które pozwalają na podejmowanie szybszych i lepszych decyzji biznesowych. 

Drony są narzędziem, z którego korzystamy w naszym zespole ds. technologii dronowych (Drone Powered Solutions). Koncentrujemy się na strategii wykorzystania dronów oraz praktycznym jej wdrożeniu w codziennych procesach operacyjnych. Technologie dronowe to także analiza dostarczanych przez drony danych, które są wsparciem dla Twojego biznesu.


Geospatial.App 

Stworzyliśmy aplikację, która integruje, zarządza, raportuje oraz dostarcza zgromadzone przez drony dane w przejrzystym interfejsie przeglądarki internetowej. Jest to narzędzie do pomiarów i analizy danych geoprzestrzennych, zapewniające integrację z danymi pochodzącymi z Twojej firmy. Aplikacja jest elastyczna i modułowa, a dostępne w niej dane obrazowe są w łatwy sposób porównywalne dzięki ich kwantyfikacji.

Wszystkie operacje, w tym integracja danych, odbywają się w chmurze, co rozwiązuje problem spowalniania komputerów, laptopów, tabletów czy smartfonów. Ponadto dane są bezpiecznie przechowywane zgodnie z wymogami polityki bezpieczeństwa danych PwC.

Co Twoja firma zyska dzięki technologiom dronowym?

Strategia

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu w przygotowaniu strategii wykorzystania technologii dronowych w Twojej branży.

#

Pozyskanie danych

Planujemy i realizujemy operacje dronowe w terenie. Drony, wyposażone w różne rodzaje sensorów, dostarczają precyzyjne dane, które dają duże możliwości analityczne i wpływają na wysoką jakość produktu końcowego.

#

Analiza danych

Zebrane dane udostępniamy w Geospatial.App. Na tym etapie odbywa się integracja, analiza danych obrazowych oraz projektowanie modeli 3D. Wykorzystujemy algorytmy sztucznej inteligencji do automatyzacji analityki.

#

Raportowanie i dostarczanie

Szybko zebrane oraz dokładnie przeanalizowane dane są dostarczane w postaci raportów, które pozwalają na podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Wszystko odbywa się w chmurze, co zapewnia bezpośredni dostęp do wyników z każdego miejsca i urządzenia.

#

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Gajewska

Agnieszka Gajewska

Partner, Sektor publiczny, PwC Polska

Tel.: +48 517 140 537

Aleksander Buczkowski

Aleksander Buczkowski

Starszy menedżer, PwC Polska

Tel.: +48 503 781 024

Magdalena Czernicka

Magdalena Czernicka

Starszy Menedżer, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 359

Obserwuj nas