hr executive club logo, pwc polska

Startuje HR Executive Club - inicjatywa biznesowa PwC i kancelarii PwC Legal

Serdecznie zapraszamy na spotkanie inaugurujące HR Executive Club, nową inicjatywę biznesową PwC i kancelarii PwC Legal, które odbędzie się 17 stycznia 2017 roku.

Wiemy jak bardzo wszyscy jesteśmy zabiegani w dzisiejszych czasach i mamy mało czasu na swój własny rozwój. Dlatego w ramach naszej inicjatywy chcemy łączyć osoby zawodowo zajmujące się obszarem HR podczas inspirujących spotkań, w czasie których będziemy mogli wspólnie dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami.

Do rozmowy zaprosiliśmy gościa specjalnego - Miłosza Brzezińskiego – uznanego psychologa, inspiratora i trenera personalnego. W rozmowie z nami opowie jak wdrażać zmiany w życiu i biznesie zaczynając od przebudowy własnego otoczenia; jak wzmocnić efektywność osobista i społeczna swoja i swoich pracowników; jak zarządzać w sytuacjach kryzysowych bez siły woli i pretensji do siebie.

Spotkanie zakończy koktajl, podczas którego będziemy mogli kontynuować rozmowy.

Jesteśmy przekonani, że miło i inspirująco spędzimy czas podczas rozmów i wymiany doświadczeń w gronie osób, które łączy podobne doświadczenie zawodowe. 

Rejestracja zakończona

miłosz brzeziński, hr executive club

"Nigdy jeszcze w historii nie mieliśmy tak mało czasu dla siebie samych i siebie nawzajem", Miłosz Brzeziński