kongres prawa bankowego

IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

19-20 kwietnia 2017 r., Warszawa

Zbliża się dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego. 19 i 20 kwietnia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie odbędą się wystąpienia i panele dyskusyjnymi z udziałem cenionych ekspertów. Najważniejsze poruszane zagadnienia będą dotyczyć między innymi: roli banków na rynku inwestycyjnym private equity i venture capital, fintechowej rewolucji, bankowości inwestycyjnej w świetle dyrektywy MIFID II, czy wyzwań sektora bankowego w obliczu Brexit. 

Jako prelegent wystąpi: Łukasz Łyczko, Associate, PwC Legal

Kongres jest autorską inicjatywą Koła Naukowego Prawa Bankowego działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. To największa w Polsce konferencja dotycząca bankowości, rynku kapitałowego i finansów, organizowana przez studentów. 

Celem przedsięwzięcia jest: integracja biznesu, prawa i środowiska akademickiego, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany poglądów oraz wzrost świadomości i zainteresowania w dziedzinie bankowości i prawa finansowego.

Więcej o wydarzeniu

 

Powiązane zagadnienia:

Doradztwo prawne

Zobacz usługi doradztwa prawnego - PwC Legal Twoją kancelarią prawną.

Wydarzenia biznesowe, konferencje, seminaria

Informacje na temat eventów organizowanych przez PwC, konferencji, seminariów i innych wydarzeń biznesowych - PwC Polska