Śniadanie biznesowe: Nowe technologie w pracy prawników i transformacje działów prawnych

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.

Biuro PwC, Warszawa, 24 maja 2018 r., godz. 9:30-12:00

Usługi prawnicze i działy prawne przechodzą właśnie bezprecedensowe zmiany.

24 maja, podczas spotkania prowadzonego przez prawników z biur PwC Legal w Londynie oraz Warszawie, porozmawiamy o globalnych trendach dotyczących funkcjonowania działów prawnych, nowych technologiach w pracy prawników oraz wyzwaniach związanych z rozwojem nowych koncepcji technologicznych.

Catherine Davey i Jason McQuillen z PwC Legal UK, specjalizujący się w transformacjach działów prawnych, omówią działania, jakie podejmują działy prawne na całym świecie w celu zwiększenia ich efektywności. Przedstawią również rozwiązania technologiczne wykorzystywane przez prawników w codziennej pracy, umożliwiające generowanie jeszcze większej wartości dla obsługiwanych podmiotów.

Mariusz Kamiński i Łukasz Łyczko, eksperci PwC Legal w zakresie LegalTech oraz outsourcingu usług prawnych, przedstawią wyzwania prawne związane z polskimi przepisami, wynikające z zastosowania nowych koncepcji technologicznych.

Dynamiczny rozwój i stałe poszerzanie zakresu działalności działów prawnych spowodowały konieczność przyjrzenia się sposobowi w jaki funkcjonują. W konsekwencji poszukiwane są rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie ich efektywności, w tym m.in. poprzez outsourcing wybranych procesów prawnych. Co więcej, w ostatnim czasie obserwujemy intensywny rozwój technologii w pracy prawników (tzw. LegalTech), co jeszcze bardziej wpływa na sposób funkcjonowania działów prawnych i sam rynek usług prawnych.

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania, z którymi mają Państwo do czynienia. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na 10 krótkich pytań przedstawionych poniżej. Odpowiedzi zostaną udostępnione w formie anonimowej oraz posłużą nam do przygotowania szczegółowej agendy spotkania.

Rejestracja na bezpłatne wydarzenie jest dostępna do 21.05. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona. PwC Legal zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

Skontaktuj się z nami

Lidia Adamczyk
Marketing, Komunikacja & Rozwój Biznesu
Tel.: +48 519 507 602
Email

Magdalena Chyziak
Starszy Specjalista ds. Konferencji
Tel.: +48 519 507 254
Email

Obserwuj nas