Program Polski Czempion - Wrocław

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.

Temat spotkania: „Strategia ekspansji zagranicznej - nowe możliwości i instrumenty wsparcia internacjonalizacji”

21 czerwca 2018 r., godz. 10:00 (rejestracja od 9:30)
Barbara (ul. Świdnicka 8B), później Restauracji Mama Manousch (ul. Świdnicka 4)

 

Program Polski Czempion promuje i wspiera polskie przedsiębiorstwa, które eksportują i inwestują zagranicą lub mają w planach ekspansje zagraniczną

Program opiera się na cyklicznych spotkaniach o charakterze merytoryczno – networkingowym.

Uczestnictwo w Programie będzie doskonałą okazję do spotkania się z przedstawicielami organów centralnych, władz lokalnych i polskich firm zainteresowanych ekspansją zagraniczną. Uczestnictwo w Programie jest także szansą do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i budowania relacji.

Podczas spotkania w ramach nowej odsłony Programu Polski Czempion omówione zostaną następujące tematy:

  • Instrumenty wsparcia ekspansji polskich eksporterów i inwestorów (PAIH): zagraniczne biura handlowe PAIH; eventy promocyjne / misje biznesowe PAIH; dedykowane programy (m.in. Polskie Mosty Technologiczne, Brand). – PAIH
  • Znaczenie instytucji samorządowych w stymulowaniu ekspansji zagranicznej. Rola Public Affairs - PwC
  • Omnichannel jako szybka forma dotarcia do współczesnego klienta, czyli dlaczego w epoce transformacji cyfrowej praktycznie każda firma jest „born global”? – PwC
  • Platforma Wsparcia Eksportu - Analityczne narzędzie opracowane przez PKO Bank Polski wspierające firmy w prowadzeniu działalności eksportowej. – PKO BP

Spotkanie wzbogacone zostanie także o panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców - „Sukces w ekspansji, czyli dobre praktyki polskich firm”.

 

Agenda:

09:30 - 10:00  Rejestracja uczestników i kawa
10:00 - 10:15 Powitanie uczestników spotkania (PwC, PKO BP, PAIH)
10:15 – 10:45 Wystąpienia gospodarzy i partnerów Projektu Polski Czempion
10:45 - 11:05  Instrumenty wsparcia ekspansji polskich eksporterów i inwestorów (PAIH): zagraniczne biura handlowe PAIH; eventy promocyjne / misje biznesowe PAIH; dedykowane programy (m.in. Polskie Mosty Technologiczne, Brand). PAIH (20 min)
11:05 - 11:25  Znaczenie instytucji samorządowych w stymulowaniu ekspansji zagranicznej. Rola Public Affairs. Omnichannel jako szybka forma dotarcia do współczesnego klienta, czyli dlaczego w epoce transformacji cyfrowej praktycznie każda firma jest „born global”?  PwC (20 min)
11:25 - 11:45  Platforma Wsparcia Eksportu - Analityczne narzędzie opracowane przez PKO Bank Polski wspierające firmy w prowadzeniu działalności eksportowej. PKO BP (20 min)
11:45 - 12:00  Przerwa kawowa
11:45 - 12:00  Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców - „Sukces w ekspansji, czyli dobre praktyki polskich firm”
13:00  lunch (Mama Manousch, ul. Świdnicka 4)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie jest dedykowane właścicielom firm i członkom zarządów. Liczba miejsc jest ograniczona. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. PwC zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

Organizatorzy i ogólnopolscy partnerzy programu:

Lokalni partnerzy programu:

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Pokorski
Starszy Specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu, PwC Poland
Tel.: +48 519 507 730
Email

Obserwuj nas