Program Polski Czempion - Poznań

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.

Strategia ekspansji zagranicznej – nowe możliwości i instrumenty wsparcia internacjonalizacji

11 czerwca 2018 r., godz. 15:30

Poznań: Urząd Miasta Poznania, sala Błękitna

Program Polski Czempion

Program Polski Czempion promuje i wspiera polskie przedsiębiorstwa, które eksportują i inwestują zagranicą lub mają w planach ekspansje zagraniczną. Program opiera się na cyklicznych spotkaniach o charakterze merytoryczno – networkingowym.

Uczestnictwo w Programie będzie doskonałą okazję do spotkania się z przedstawicielami organów centralnych, władz lokalnych i polskich firm zainteresowanych ekspansją zagraniczną. Uczestnictwo w Programie jest także szansą do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i budowania relacji.

 

Podczas spotkania omówimy:

  • Instrumenty wsparcia ekspansji polskich eksporterów i inwestorów (PAIH): zagraniczne biura handlowe PAIH; eventy promocyjne / misje biznesowe PAIH; dedykowane programy (m.in. Polskie Mosty Technologiczne, Brand). – PAIH
  • Znaczenie instytucji samorządowych w stymulowaniu ekspansji zagranicznej. Rola Public Affairs - PwC
  • Omnichannel jako szybka forma dotarcia do współczesnego klienta, czyli dlaczego w epoce transformacji cyfrowej praktycznie każda firma jest „born global”? – PwC
  • Platforma Wsparcia Eksportu - Analityczne narzędzie opracowane przez PKO Bank Polski wspierające firmy w prowadzeniu działalności eksportowej. – PKO BP

Spotkanie wzbogacone zostanie także o panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców - „Sukces w ekspansji, czyli dobre praktyki polskich firm”. 

 

Szczegóły wydarzenia:

Data: 11 czerwca 2018 roku o godzinie 15:30

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17 w Sali Błękitnej.

Po spotkaniu odbędzie się kolacja i część networkingowa w Restauracji Dobra i Wino.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie jest dedykowane właścicielom firm i członkom zarządów. Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. PwC zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

 

Agenda:

15:30 - 16:00 Rejestracja uczestników i kawa
16:00 - 16:10 Powitanie (PwC, PKO BP, PAIH)
16:10 – 16:30 Wystąpienie Wiceprezydenta Miasta Poznania
16:30 - 16:45 Kilka słów o Programie Polski Czempion (PwC)
16:45 - 17:15 Instrumenty wsparcia ekspansji polskich eksporterów i inwestorów (PAIH): zagraniczne biura handlowe PAIH; eventy promocyjne / misje biznesowe PAIH; dedykowane programy (m.in. Polskie Mosty Technologiczne, Brand). (PAIH)
17:15 - 17:45

Znaczenie instytucji samorządowych w stymulowaniu ekspansji zagranicznej. Rola Public Affairs. (PwC)

Omnichannel jako szybka forma dotarcia do współczesnego klienta, czyli dlaczego w epoce transformacji cyfrowej praktycznie każda firma jest „born global”? (PwC)

17:45 - 18:15 Platforma Wsparcia Eksportu - Analityczne narzędzie opracowane przez PKO Bank Polski wspierające firmy w prowadzeniu działalności eksportowej. (PKO BP)
18:15 - 18:30 Przerwa kawowa
18:30 - 19:30 Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców - „Sukces w ekspansji, czyli dobre praktyki polskich firm
19:30 Kolacja

Organizatorzy i ogólnopolscy partnerzy programu:

Skontaktuj się z nami

Karolina Gromna
Specjalista ds. Marketingu, PwC Poland
Tel.: +48 519 507 507
Email

Obserwuj nas