Śniadanie biznesowe: INNOship. Program wsparcia projektów B+R w sektorze stoczniowym

23 marca 2018 r., godz. 9.00
ul. Uphagena 23, Gdańsk

PwC wspólnie ze Związkiem Pracodawców Forum Okrętowe mają zaszczyt zaprosić na śniadanie biznesowe, którego przedmiotem będzie temat dotacji na projekty badawczo-rozwojowe (B+R)

Oprócz znanych dotychczas programów wsparcia działalności B+R przedsiębiorstw, rok 2018 przynosi nowość w postaci programu dedykowanego wyłącznie sektorowi stoczniowemu. INNOship jest programem wypracowanym przez przedstawicieli sektora i adresuje szeroki zakres obszarów rozwoju, odpowiadający aktualnym trendom rynkowym i wyzwaniom stojącym przed polskim przemysłem stoczniowym w najbliższych latach. INNOship to potencjalnie ponad 350 mln PLN na wsparcie dla przedsiębiorstw związanych z przemysłem stoczniowym, z czego w konkursie zaplanowanym w 2018 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na dotacje przeznaczy 120 mln PLN.

Kto i na jakich warunkach może ubiegać się o wsparcie? Jakie projekty podlegają dofinansowaniu? W jaki sposób skutecznie aplikować i maksymalizować swoje szanse na uzyskanie dotacji?

Odpowiedzi na te pytania przedstawią eksperci PwC z zespołu Innowacji i B+R, Dotacji i ulg, którzy dotychczas pozyskali już dla swoich klientów znaczące kwoty pomocy publicznej w różnych formach, w tym dotacji na B+R.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Prowadzący spotkanie:

  • Eksperci PwC z zespołu Innowacji i B+R, Dotacji i ulg:
  • Beata Tylman – Dyrektor
  • Jacek Zimoch - Menedżer

Skontaktuj się z nami

Ewa Rojek
Menedżer, PwC Poland
Tel.: +48 502 184 581
Email

Obserwuj nas