PwC partnerem merytorycznym konferencji AT Summit 2018

“Cyberbezpieczeństwo w dobie automatyzacji” to hasło przewodnie tegorocznej konferencji AT Summit

Automatyzacja i narzędzia sztucznej inteligencji nieuchronnie wkraczają do codziennej rzeczywistości biznesowej przedsiębiorstw. W związku z tym istotne stają się:

  • Ocena ryzyk – co rzeczywiście stanowi zagrożenie dla danej firmy i jak wyglądają trendy w tym obszarze w perspektywie najbliższych 1-3 lat
  • Gdzie warto inwestować, gdzie alokować ograniczone środki, jakie technologie i rozwiązania wybrać i stosować?
  • Komunikacja z biznesem: powiązanie strategii bezpieczeństwa ze strategią biznesową firmy stanowi pozytywny wkład bezpieczeństwa do rozwoju i działalności organizacji

 

 

Advanced Threat Summit 2018

13-14 listopada 2018 r.
Warszawa, Hotel Marriot

 

 

Eksperci PwC na AT Summit

Patryk Gęborys, dyrektor w PwC
Patryk Gęborys, dyrektor PwC

weźmie udział w dyskusji „Znaczenie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa – wpływ na branżę i rola środowiska w kształtowaniu sposobu jej realizacji”. 

Co musi się stać, aby nowa ustawa o KSC mogła zmienić fundamentalnie system organizacji cyberbezpieczeństwa w Polsce? Jak profesjonaliści cyber security mogą wykorzystać nowe możliwości?

Kamil Kowalczuk, menedżer PwC
Kamil Kowalczuk, menedżer PwC

poprowadzi dyskusję roundtables "Jak zobaczyć czego nie widać - co oznacza threat hunting w praktyce?".  

Jakie systemy bezpieczeństwa sprawdzają się najlepiej przy proaktywnej detekcji zagrożeń i incydentów? Jakie zasoby składają się na główne czynniki skutecznego threat huntingu?  Czy Threat inteligence prowadzić we własnym zakresie czy outsourcować? Jak zweryfikować, czy doszło do włamania, pomimo braku informacji wskazujących na włamanie z systemów bezpieczeństwa?

 

 

AT Summit to spotkanie dedykowane dla menedżerów cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji z dużych i średnich podmiotów działających w Polsce.

W agendzie uwzględnione są potrzeby i zainteresowania profesjonalistów, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo cyfrowe i informacyjne swoich organizacji, a zatem muszą być partnerem dla kierownictwa, realizować cele biznesowe, odpowiadać za uzyskanie i realizację budżetu, nadzorować pracę swoich zespołów bezpieczeństwa. Technologia pełni dla nich rolę służebną – najważniejsze jest wpisanie cybersecurity i bezpieczeństwa informacji w praktykę funkcjonowania ich organizacji i działań użytkowników.

 

Udział w konferencji umożliwia pozyskanie 13 CPE

Skontaktuj się z nami

Eliza Mróz
Starszy specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu, PwC Polska
Tel.: +48 519 507 489
Email

Obserwuj nas