Warsztat | Umowa z Japonią – wolny handel, nowe korzyści, ograniczanie ryzyka

14.03.2019 r., 10:00 - 12:00 (rejestracja od 9:30) Biuro PwC w Warszawie, ul. Polna 11 (wejście A).

1 lutego 2019 weszła w życie umowa o wolnym handlu z Japonią, wprowadzająca 0% stawki cła dla większości produktów po obu stronach globu. Oprócz zmiany stawek celnych, umowa EPA wnosi wiele uproszczeń dla przedsiębiorców.

Podczas spotkania nasz ekspert opowie o kluczowych korzyściach oraz nowościach, jakie do praktyki celno-handlowej wnosi ta umowa, a także o ryzykach, na które powinni zwrócić uwagę importerzy oraz eksporterzy towarów.

Za część merytoryczną odpowiadać będzie:

  • Marcin Majewski, menedżer w dziale doradztwa podatkowego
  • Przemysław Zdancewicz, starszy konsultant w dziale doradztwa podatkowego

Dowiedz się więcej


Informacje dodatkowe

Wydarzenie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za sprawy celne, handlowe, księgowe oraz finansowe i podatkowe. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej spółki.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu wydarzenia. Seminaria i konferencje PwC nie są przeznaczone dla podmiotów świadczących usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego lub audytu.

Rejestracja na wydarzenie nie jest tożsama z uczestnictwem. Każde zgłoszenie musi zostać potwierdzone drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Skontaktuj się z nami

Marcin Majewski

Menadżer, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 253

Obserwuj nas