Wielkopolska Loża Kobiet Biznesu

Poznań, Hotel Hampton by Hilton, ul. Podgórna 12
9 kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na wiosenne spotkanie Loży Kobiet Biznesu, której tematem przewodnim będzie poszukiwanie innowacji oraz współpraca firm ze startup-ami.

Innowacje to zjawisko z definicji dość nieprzewidywalne. Jego uporządkowanie może być dużym wyzwaniem zarówno dla większych, jak i mniejszych firm. Nie można go zamknąć w żaden uniwersalny proces. Przekornie, innowacje często powstają przypadkiem, z chaosu, budząc zupełne zaskoczenie. Najlepiej, gdyby zaskakiwały one klientów i konkurencję, ale niekoniecznie samych twórców. 

Podczas warsztatu odpowiemy sobie na pytanie gdzie szukać i jak tworzyć innowacje. Bliżej poznamy jeden ze sposobów wprowadzenia innowacji do naszych organizacji.

 

Do świata innowacji zabierze nas:

Beata Cichocka-Tylman Dyrektor ds. Innowacji i B+R, Dotacji i Inwestycji PwC

Beata Cichocka-Tylman
Dyrektor ds. Innowacji i B+R, Dotacji i Inwestycji PwC. 

Beata specjalizuje się w tworzeniu strategii badawczo-rozwojowych i innowacji, a także pozyskiwaniu dotacji i uzyskaniu ulgi podatkowej. Nadzoruje przygotowanie strategii innowacji oraz określanie strategicznych obszarów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw.

Jest członkiem wielu jury i rad doradczych zajmujących się innowacjami i ich wpływem na gospodarkę. Autorka licznych publikacji dotyczących innowacji w nowoczesnych firmach i trendów dotyczących innowacji w gospodarce.

 

Agenda spotkania:

15:00 Rejestracja oraz welcome drink
15:30 ”Poszukiwanie innowacji oraz współpraca firm ze startup-ami” warsztat prowadzony przez Beatę Cichocką-Tylman
17:00 Networking i kolacja

Regulamin Aukcji

Czas: 9 Kwietnia 2019 r. w trakcie spotkania Wielkopolskiej Loży Kobiet Biznesu

Miejsce: hotel Hampton by Hilton

Przedmiot: produkty przygotowane przez dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Tulipanki.

Zadeklarowane w czasie aukcji środki należy przelać na konto Fundacji PwC nr ING Bank Śląski S.A. 83 1050 0086 1000 0022 9260 7096

Tytuł przelewu: „Świetlica Socjoterapeutyczna Tulipanki”

Środki pieniężne zebrane w czasie aukcji (do puszki) zostaną zliczone i wpłacone na konto Fundacji PwC.

Wszystkie zebrane środki na podstawie umowy darowizny zostaną przekazane przez Fundację PwC na rzecz Świetlicy Socjoterapeutycznej Tulipanki.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Prosimy o zgłaszanie max. dwóch osób z jednej firmy.

 

Skontaktuj się z nami

Karolina Gromna

Specjalista ds. Marketingu, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 507

Obserwuj nas