Spotkanie: Jak efektywnie zarządzać międzynarodowymi oddelegowaniami pracowników? | Wrocław

Wrocław, biuro PwC (ul. Swobodna 1)
3 czerwca 2019 roku, godz. 11:00 - 13:30

Wzrastająca liczba zagranicznych podróży służbowych oraz międzynarodowych oddelegowań pracowników powoduje rosnącą potrzebę wdrożenia systemu technologicznego, wspomagającego tę funkcję w organizacjach oraz ciągłego monitoringu zmieniających się przepisów i praktyki rynkowej.

Automatyzacja, wprowadzenie wymiany danych pomiędzy pracownikami a pracodawcami, również za pomocą aplikacji telefonicznej, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa przekazywanych danych, wydaje się być nieunikniona. Łatwo dostępne, a także wygodne w zarządzaniu dane i informacje umożliwiają dochowanie należytej staranności w wypełnianiu wszelkich obowiązków podatkowych, ubezpieczeniowych i imigracyjnych. Pozwalają także na natychmiastowe działania, jeśli są one niezbędne w wyniku zmieniającej się sytuacji biznesowej lub nowych przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych i imigracyjnych. 

 

Podczas spotkania zasygnalizujemy również najważniejsze kwestie podatkowe, ubezpieczeniowe i imigracyjne, o których należy pamiętać w kontekście międzynarodowych oddelegowań pracowników. 

W trakcie spotkania odpowiemy w szczególności na następujące pytania:

  • System myMobility - jakie możliwości daje darmowy portal PwC do zarządzania międzynarodowymi oddelegowaniami i krótkimi wyjazdami służbowymi?
  • O czym należy pamiętać, gdy polscy pracownicy świadczą pracę za granicą, a zagraniczni w Polsce?
  • Jak zmniejszyć nakład pracy administracyjnej pracodawcy i pracowników, przy obsłudze międzynarodowych oddelegowań i podróży służbowych?
  • Jak być w zgodzie z przepisami  podatkowymi, ubezpieczeniowymi i imigracyjnymi?
  • Jak zwiększyć nadzór nad delegacjami zagranicznymi?
  • Jak odpowiednie zarządzanie może wspomóc pracodawcę podczas kontroli organów podatkowych i ZUS?

Wydarzenie kierowane jest do dyrektorów / kierowników personalnych oraz finansowych i podatkowych. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Prowadzący:

Joanna Narkiewicz-Tarłowska - Dyrektor w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC

Joanna Narkiewicz-Tarłowska
Dyrektor w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC

 

Agnieszka Kucharska
Menedżer w dziale prawno-podatkowym PwC, ekspert ds. pozwoleń na pracę i wiz

 

Aleksandra Bembnista Starszy Konsultant w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC, doradca podatkowy

Łukasz Karwacki
Menedżer w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu wydarzenia. Seminaria i konferencje PwC nie są przeznaczone dla podmiotów świadczących usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego lub audytu. Więcej informacji o seminariach i konferencjach PwC znajdą Państwo na stronie pwc.pl/wydarzenia.

 

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Pokorski

Starszy Specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 730

Obserwuj nas