O biznesie i prawie przy winie

Kolejne spotkanie PwC Legal i Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw w Warszawie

5 czerwca, godz. 18:30 – 22:00
Restauracja Aleje3, Aleje Ujazdowskie 3, Warszawa

O biznesie i prawie przy winie to cykliczne spotkania organizowane przez kancelarię PwC Legal oraz Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw.

Gośćmi naszych wydarzeń są szefowie działów prawnych przedsiębiorstw oraz inspirujące osobowości ze świata kultury, sztuki, mediów i biznesu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marta Marczak, dyrektor zespołu strategii marki w naszej firmie, która opowie o budowaniu swojej pozycji w biznesie.

Czerwcowe spotkanie będzie także okazją do uczczenia zakończenia kolejnej już edycji programu Legal MBA, który swoją inaugurację miał 2 marca 2019 r. Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw, Rzeczpospolita oraz PwC Legal stworzyły ten innowacyjny na rynku usług edukacyjnych cykl szkoleń, by wzbogacać wiedzę i doświadczenie prawników o praktyczne zagadnienia obejmujące najnowsze trendy rynkowe.

Zapraszamy na przyjemny wieczór w gronie uczestników i wykładowców Legal MBA, członków PSPP oraz klientów PwC Legal. Tradycyjnie, nasze spotkanie będzie miało charakter kameralnej, nieformalnej dyskusji przy winie.

Rejestracja do 3 czerwca

Zapisz się

Zaproszenie jest dwuosobowe. Osobą towarzyszącą może być szef działu prawnego przedsiębiorstwa, niebędący członkiem PSPP. RSVP: do 3 czerwca 2019 r. pod adresem biuro@pspp.org.pl Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Organizatorzy:

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Wajnberg

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 071

Obserwuj nas