Śniadanie Biznesowe | Jak efektywnie zarządzać międzynarodowymi oddelegowaniami pracowników?

5 czerwca 2019 roku, godz. 10:00 - 13:00
Poznań, biuro PwC (pl. Andersa 7)

 

Wzrastająca liczba zagranicznych podróży służbowych oraz międzynarodowych oddelegowań pracowników powoduje rosnącą potrzebę wdrożenia systemu technologicznego wspomagającego tę funkcję w organizacjach oraz ciągłego monitoringu zmieniających się przepisów i praktyki rynkowej.

Zarządzanie mobilnością

W trakcie naszego spotkania zademonstrujemy najnowsze technologie i możliwości, jakie daje ona pracodawcom w celu lepszego zarządzania mobilnością pracowników.

Automatyzacja, wprowadzenie wymiany danych pomiędzy pracownikami a pracodawcami, również za pomocą aplikacji telefonicznej, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa przekazywanych, danych wydaje się być nieunikniona. Łatwo dostępne i wygodne w zarządzaniu dane i informacje umożliwiają dochowanie należytej staranności w wypełnianiu wszelkich obowiązków podatkowych, ubezpieczeniowych i imigracyjnych. Pozwalają także na natychmiastowe działania, jeśli są one niezbędne w wyniku zmieniającej się sytuacji biznesowej lub nowych przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych i imigracyjnych.

Podczas spotkania zasygnalizujemy również najważniejsze kwestie podatkowe, ubezpieczeniowe i imigracyjne, o których należy pamiętać w kontekście międzynarodowych oddelegowań pracowników.

 

  • System myMobility - jakie możliwości  daje darmowy portal PwC do zarządzania międzynarodowymi oddelegowaniami i krótkimi wyjazdami służbowymi?
  • O czym należy pamiętać, gdy polscy pracownicy świadczą pracę za granicą, a zagraniczni w Polsce?

  • Jak zmniejszyć nakład pracy administracyjnej pracodawcy i pracowników, przy obsłudze międzynarodowych oddelegowań i podróży służbowych?

  • Jak być w zgodzie z przepisami  podatkowymi, ubezpieczeniowymi i imigracyjnymi?

  • Jak zwiększyć nadzór nad delegacjami zagranicznymi?

  • Jak odpowiednie zarządzanie może wspomóc pracodawcę podczas kontroli organów podatkowych i ZUS?

Joanna Narkiewicz-Tarłowska
Joanna Narkiewicz-Tarłowska

Dyrektor w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC

Łukasz Karwacki
Łukasz Karwacki

Menedżer w zespole ds. podatków pracowniczych i usług imigracyjnych w dziale doradztwa podatkowego PwC

Agnieszka Kucharska
Agnieszka Kucharska

Menedżer w dziale prawno-podatkowym PwC, ekspert ds. pozwoleń na pracę i wiz

Szczegóły wydarzenia

Wydarzenie kierowane jest do dyrektorów / kierowników personalnych oraz finansowych i podatkowych. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Wydarzenie jest bezpłatne.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu wydarzenia. Seminaria i konferencje PwC nie są przeznaczone dla podmiotów świadczących usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego lub audytu.

Skontaktuj się z nami

Marcin Kaźmierczak

Starszy Menedżer ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 418

Obserwuj nas