O biznesie i prawie w Krakowie | Cracow Compliance Conference. Czyli o Compliance dla nieregulowanych biznesów

6 czerwca, godz. 15:00 – 21:00
Kraków, PURO Hotel Kraków Kazimierz, ul. Halicka 14A

Zapraszamy na kolejne spotkanie PSPP i PwC Legal na południu Polski z serii O biznesie i prawie w Krakowie, na którym chcielibyśmy poruszyć ważny w ostatnim czasie temat szeroko pojętego compliance.

Omówimy kluczowe pojęcia, główne problemy oraz światowe trendy w tym, jak w ostatnim czasie zmieniło się podejście do tego zagadnienia.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Dudojc, prawnik PwC Legal, specjalizujący się w zagadnieniach regulacyjnych i compliance, członek Stowarzyszenia Compliance Polska. Jest także autorem wielu publikacji dotyczących problematyki regulacji, compliance oraz nowych technologii , m.in. w Harvard Business Review, a także jednego z pierwszych artykułów traktujących o odpowiedzialności agencji ratingowych, jak również o crowdfundingu udziałowym.

Aby uczestniczyć w spotkaniu na temat Compliance 6 czerwca prosimy o wysłanie zgłoszenia do 30 maja 2019 r. na adres: biuro@pspp.org.pl

Uwaga: Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem.

 

Dołącz do pierwszej w regionie platformy wymiany myśli i doświadczeń osób odpowiedzialnych za sprawy prawne przedsiębiorstw.

Platformę współtworzymy wraz z Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw (PSPP). Naszym celem jest integracja środowiska prawniczego i edukacja. Pod szyldem PSPP Południe dyskutujemy o biznesie, aktualnych trendach rynkowych, najważniejszych zmianach w prawie, bieżących i strategicznych wyzwaniach stojących przed działami prawnymi.

W ramach inicjatywy PSPP Południe organizujemy kwartalne, bezpłatne spotkania dla osób odpowiedzialnych za sprawy prawne przedsiębiorstw na południu Polski. Pierwsze tego typu warsztaty i inauguracyjna kolacja odbyły się w listopadzie 2018 roku.

Kolejne spotkania PSPP na południu Polski będą poświęcone takim kwestiom jak m.in:

  • najnowsze zmiany w prawie;
  • wyzwania działów prawnych: rekrutacja dobrych prawników, zarządzanie zespołem, work-life balance;
  • dział prawny a podatki: współpraca z CFO i dyrektorem podatkowym, MDR (mandatory disclosure reporting).

Już teraz serdecznie zapraszamy. Spotkania prowadzone będą w języku polskim.

Organizatorzy:

Skontaktuj się z nami

Jacek Pawłowski

Partner PwC Legal, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 077

Katarzyna Wajnberg

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 071

Obserwuj nas