Zapraszamy na II edycję programu Legal MBA organizowaną przez PwC Legal, Rzeczpospolitą i PSPP

Od 2 marca 2019, Warszawa

Rusza II edycja Legal MBA

W związku z ogromnym sukcesem pierwszej edycji programu, zapraszamy na kolejną odsłonę Legal MBA - innowacyjnego programu szkoleń, które łączą wiedzę z praktyką uwzględniając współczesne trendy biznesowe i technologiczne. Pierwsze zajęcia odbędą się już 2 marca.

Wspólna inicjatywa PwC Legal, Rzeczpospolitej i Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw ma na celu promowanie i prowadzenie certyfikowanego cyklu edukacyjnego dla prawników.

Zakres programu umożliwia jego uczestnikom rozwój umiejętności niezbędnych do adaptowania się do zmieniającego się otoczenia prawnego i biznesowego oraz pogłębienie wiedzy z obszarów, które tradycyjnie nie są kojarzone z edukacją prawniczą jak np.: sprawozdawczość finansowa, nowe technologie, marketing, PR, cyberbezpieczeństwo.

Do grona wykładowców, po raz kolejny zaprosiliśmy liderów, praktyków biznesu oraz znanych i cenionych prawników, którzy w innowacyjnej formule podzielą się swoim doświadczeniem. Wśród nich są m.in.: Michał Kaźmierski (SWPS), Przemysław Rybarczyk (Tak! Tylko dobre rozwiązania), Ryszard Sowiński (Wyższa Szkoła Handlowa) oraz silna reprezentacja ekspertów PwC.

Udział w cyklu zajęć to koszt 8 900,00 PLN netto.
Program i rejestracja dostępne są na stronie https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/4/1215-legal-mba

Skontaktuj się z nami

Cezary Żelaźnicki

Partner PwC Legal, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 081

Jacek Pawłowski

Partner PwC Legal, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 077

Katarzyna Wajnberg

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 071

Obserwuj nas