Szkolenie: Obowiązek identyfikowania i raportowania schematów podatkowych (MDR)

Biuro PwC w Gdańsku, al. Grunwaldzka 472, budynek Olivia Gate, wejście A, III piętro
17 czerwca 2019,  godz. 10:00 – 14:00

Szkolenie odpłatne: 390 zł netto (każda kolejna osoba z tej samej firmy otrzyma 10% rabatu).
Cena obejmuje materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

 

Raportowanie schematów podatkowych - nowe wymogi

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują przepisy w zakresie przekazywania Szefowi Krajowej Administracji Skarbowej informacji o schematach podatkowych. Ustawodawca nakłada różnorodne obowiązki oraz znaczne sankcje w przypadku niewywiązania się z nowych obowiązków z karami, mogącymi sięgać nawet do 21,5 miliona złotych.

Nasze szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z obowiązkiem raportowania schematów podatkowych, a w rezultacie pomóc usprawnić proces dostosowania Państwa firmy do nowych wymogów regulacyjnych.

 

Szkolenie ma charakter warsztatów, w trakcie których:

  • wyjaśnimy przepisy dotyczące obowiązku raportowania schematów podatkowych,

  • omówimy w szczególności role, jakie mogą być pełnione przez poszczególne podmioty w procesie raportowania schematów podatkowych,

  • przedstawimy zakres przekazywanych informacji, jak również tzw. cechy rozpoznawcze, których wystąpienie warunkuje powstanie obowiązku raportowania.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu wydarzenia. Seminaria i konferencje PwC nie są przeznaczone dla podmiotów świadczących usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego lub audytu. Więcej informacji o seminariach i konferencjach PwC znajdą Państwo na stronie pwc.pl/wydarzenia.

 

Skontaktuj się z nami

Ewa Rojek

Menedżer, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 581

Obserwuj nas