Śniadanie Biznesowe | Współczesne wyzwania: cyberbezpieczeństwo i analityka wizualna

11 marca 2020, g.  9.00 - 12.30
Łódź, Hotel PURO

W dobie transformacji cyfrowej firmy w swoich strategiach coraz częściej stawiają na technologię, która daje im większe szanse i możliwości wzrostu. Jednocześnie wystawia je na coraz większe zagrożenia niezależnie od branży. 

Także niezależnie od branży warunkiem osiągnięcia sukcesu na rynku  jest podejmowanie świadomych i trafnych decyzji biznesowych na podstawie aktualnych danych, przedstawionych w przystępny i zarazem atrakcyjny sposób. 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego podzielimy się naszą wiedzą w dwóch niezwykle ważnych w ostatnim czasie tematach, którymi są:

  • cyberbezpieczeństwo,
  • analityka wizualna.
9.00 - 9.30 Rejestracja i powitalna kawa
9.30 - 10.15 I część - Cyberbezpieczeństwo
10.15 - 11.00 II część - Analityka wizualna
11.00 - 11.15 Przerwa kawowa
11.15 - 12.00 III część - Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości (Apteki DOZ, Dell, Euvic Transition Technologies PSC)
12.00 - 12.30 Pytania i networking

Wydarzenie kierowane jest do członków zarządów, dyrektorów finansowych (CFO), dyrektorów IT oraz dyrektorów ds. bezpieczeństwa informacji (CISO).

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Wydarzenie jest bezpłatne.

Rejestracja na wydarzenie nie jest tożsama z uczestnictwem. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń i ograniczenia wstępu na wydarzenie wybranym podmiotom (w szczególności konkurencyjnym wobec organizatora). Każde zgłoszenie musi zostać potwierdzone drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Jakubowska

Starszy Specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 747

Obserwuj nas