Rafał  Dróbka

Rafał Dróbka

Partner, PwC Polska

Rafał Dróbka jest partnerem zarządzającym w dziale Advisory Deals, a także liderem Deals Platform w PwC – zespołu liczącego ponad 150 ekspertów, doradzających klientom na każdym etapie cyklu życia transakcji, od momentu wygenerowania pomysłu na transakcję, identyfikacji celu do przejęcia i opracowania strategii, przez etap realizacji transakcji, aż po zakończenie procesu integracji i budowanie wartości firmy w okresie potransakcyjnym.

Rafał posiada ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym i przed podjęciem nowej roli - partnera w zespole doradztwa transakcyjnego, był liderem zespołu ds. fuzji i przejęć w dziale podatkowo-prawnym w PwC, gdzie rozwijał segment doradztwa podatkowego przy tego typu transakcjach, w tym dla klientów z sektora private equity. Do działu podatkowego PwC dołączył w 1998 roku.

Kierował zespołem IT Based Consulting (doradztwa podatkowego z wykorzystaniem systemów informatycznych) i był jednym z autorów wygranego przez PwC projektu dla Ministerstwa Finansów („e-Podatki”) polegającego na kompleksowej reformie administracji podatkowej w Polsce.

W ramach zespołu ds. fuzji i przejęć Rafał doradzał przy podatkowej strukturyzacji kilkudziesięciu transakcji na polskim rynku, w tym tak spektakularnych jak połączenie Cyfry+ i platformy „n”.

Contact details

Email

Obserwuj nas