Doradztwo transakcyjne

Sukces transakcji, fuzji i przejęć zależy od trafnej identyfikacji celów transakcyjnych, zamierzeń strategicznych i finansowych oraz oczekiwań inwestorów

Transakcje, fuzje, przejęcia

Transakcja to dopiero początek, to szansa na szybszy wzrost, rozwój nowych kompetencji, przyspieszenie transformacji operacyjnej oraz możliwość budowy i ochrony wartości firmy.

Liczy się Twój sukces na każdym etapie transakcji

Umieszczenie budowy i ochrony wartości w centrum wszystkich transakcji, fuzji i przejęć ma kluczowe znaczenie dla wyróżnienia się w bardzo konkurencyjnym otoczeniu transakcyjnym.

 

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Wyślij zapytanie ofertowe

53% przejęć nie doprowadziło do zbudowania wartości w okresie 2 lat po transakcji

Doradzamy na każdym etapie transakcji kapitałowych

Sukces transakcji zależy od trafnej identyfikacji celów transakcyjnych, zamierzeń strategicznych i finansowych oraz oczekiwań inwestorów. Musisz nie tylko posiadać wiedzę o własnym przedsiębiorstwie, ale również na temat drugiej strony transakcji i całego sektora.

Transakcje to złożone, wieloetapowe procesy. Pomagamy naszym klientom na każdym ich etapie. Budujemy realną wartość dzięki dobrze zaplanowanej i skutecznie realizowanej strategii transakcji. 

Bez względu na to, na jakim etapie jesteś, koncentrujemy się na wartości, która pomoże Ci odnieść sukces w całym cyklu życia transakcji.

Skontaktuj się z nami

Rafał  Dróbka

Rafał Dróbka

Partner zarządzający, Doradztwo transakcyjne, PwC Polska

Piotr Nogajczyk

Piotr Nogajczyk

Partner zarządzający, Chief Operating Officer, PwC Polska

Mike Wilder

Mike Wilder

Partner, PwC Polska

Adam Demusiak

Adam Demusiak

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 7442

Obserwuj nas