Doradztwo transakcyjne

Sukces transakcji, fuzji i przejęć zależy od trafnej identyfikacji celów transakcyjnych, zamierzeń strategicznych i finansowych oraz oczekiwań inwestorów

Transakcje, fuzje, przejęcia

Transakcja to dopiero początek, to szansa na szybszy wzrost, rozwój nowych kompetencji, przyspieszenie transformacji operacyjnej oraz możliwość budowy i ochrony wartości firmy.

Liczy się Twój sukces na każdym etapie transakcji

Umieszczenie budowy i ochrony wartości w centrum wszystkich transakcji, fuzji i przejęć ma kluczowe znaczenie dla wyróżnienia się w bardzo konkurencyjnym otoczeniu transakcyjnym.

 

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Wyślij zapytanie ofertowe

53% przejęć nie doprowadziło do zbudowania wartości w okresie 2 lat po transakcji

Doradzamy na każdym etapie transakcji kapitałowych

Sukces transakcji zależy od trafnej identyfikacji celów transakcyjnych, zamierzeń strategicznych i finansowych oraz oczekiwań inwestorów. Musisz nie tylko posiadać wiedzę o własnym przedsiębiorstwie, ale również na temat drugiej strony transakcji i całego sektora.

Transakcje to złożone, wieloetapowe procesy. Pomagamy naszym klientom na każdym ich etapie. Budujemy realną wartość dzięki dobrze zaplanowanej i skutecznie realizowanej strategii transakcji. 

Bez względu na to, na jakim etapie jesteś, koncentrujemy się na wartości, która pomoże Ci odnieść sukces w całym cyklu życia transakcji.

Skontaktuj się z nami

Rafał  Dróbka

Rafał Dróbka

Partner, PwC Polska

Piotr Nogajczyk

Piotr Nogajczyk

Partner zarządzający, Chief Operating Officer, PwC Central & Eastern Europe, PwC Polska

Mike Wilder

Mike Wilder

Partner, PwC Polska

Adam Demusiak

Adam Demusiak

Partner zarządzający, Doradztwo transakcyjne, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 7442

Obserwuj nas