Alumni PwC

Pozostańmy w kontakcie

PwC od 25 lat działa na polskim rynku świadcząc profesjonalne usługi swoim klientom. Przez lata pracowało u nas wiele osób, które kontynuują swoje kariery poza firmą

Aby utrzymać relacje i regularny kontakt z naszymi byłymi pracownikami stworzyliśmy Program Alumnów. Należy do niego już ponad 3000 osób, dzięki którym nasza organizacja rozwinęła się oraz osiągnęła sukcesy na wielu płaszczyznach.

To Wy, nasi byli pracownicy, tworzycie silną i zwartą społeczność, którą łączą więzy zawodowe, biznesowe i koleżeńskie. 

Olga Grygier

Program Alumnów jest bardzo ważny zarówno dla PwC, jak i naszych byłych pracowników. Cieszy mnie, że ludzie chcą nadal powracać do firmy, wiedzieć, co się u nas dzieje.

To Wy, Alumni PwC, znacie dobrze naszą firmę, więc jeśli darzycie nas sympatią, to nie ma dla nas lepszej rekomendacji.

Chcę, aby program funkcjonował na zasadzie „klubu”, w ramach którego Alumni oraz obecni pracownicy firmy pomagają sobie nawzajem w różnych sprawach. Wielu moich bliskich przyjaciół to osoby, które kiedyś w firmie pracowały – nie tylko w Polsce.

Olga Grygier-Siddons, Prezes PwC na Europę Środkowo-Wschodnią

Olga Grygier

Jestem dumny, że PwC od lat z sukcesem realizuje Program Alumnów. Dysponujemy grupą wyjątkowo uzdolnionych i wysoko wykwalifikowanych osób, którym udało się nawiązać trwałe przyjaźnie podczas pracy w PwC. To właśnie ludzie budują wartość firmy.

Dla mnie osobiście Program Alumnów to cenna inicjatywa, która umożliwia utrzymywanie relacji. Z wieloma byłymi pracownikami naszej firmy regularnie spotykam się i pozostaję w stałym kontakcie.

Adam Krasoń, Prezes PwC w Polsce

Olga Grygier

Z radością i dumą wspieram sieć kontaktów w ramach Programu Alumnów. Wspólnie z naszymi byłymi pracownikami tworzymy społeczność, grono ludzi, którzy dorastali zawodowo w PwC, dzieląc podobne doświadczenia i wartości – takie przeżycia naprawdę zbliżają. Program Alumnów jest niezbędny, by utrzymać tę społeczność razem.

Piotr Łuba, Partner zarządzający działem doradztwa biznesowego

Olga Grygier

Relacje w biznesie są niezwykle ważne. To na nich, w znacznej mierze, opiera się biznes. Należy pamiętać, że Program Alumnów umożliwia kontakt nie tylko pomiędzy osobami z PwC a byłymi pracownikami, ale również pomiędzy samymi Alumnami. Daje im dostęp do bazy bardzo dobrych kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Krzysztof Szułdrzyński, Partner zarządzający w dziale audytu i usług doradczych

Olga Grygier

Program Alumnów jest niezmiernie cennym przedsięwzięciem. To szczególnie ważne, że firma ma nieprzerwany kontakt z ludźmi, którym zawdzięcza swoje sukcesy na tak wielu płaszczyznach, a których losy zawodowe toczą się poza naszą organizacją. Jest to istotne zarówno z osobistego, jak i korporacyjnego punktu widzenia. Jeżeli będziemy w stanie podtrzymać nasze relacje z nimi, to zapewnimy firmie i byłym pracownikom dodatkową nieocenioną wartość.

Tomasz Barańczyk, Partner zarządzający działem prawno-podatkowym

Będąc Alumnem możesz:

  • utrzymywać kontakty z obecnymi i byłymi pracownikami PwC
  • uczestniczyć w spotkaniach organizowanych dla Alumnów
  • nawiązywać kontakt z Alumnami PwC, którzy pracują w Twoim nowym miejscu pracy
  • otrzymać atrakcyjne zniżki na udział w szkoleniach organizowanych przez Akademię PwC
  • korzystać z ofert specjalnych "Alumni dla Alumnów"
  • wrócić do PwC w ramach programu Bumerang

Zarekomenduj pracownika do pracy w PwC. Ty zyskasz wdzięczność koleżanki albo kolegi, my zatrudnimy dobrego pracownika, a wybrana przez Ciebie fundacja otrzyma pieniądze.

Jak to działa?

Na grupie Alumnów na Linkedin oraz na naszej stronie będziemy informować o wybranych ofertach pracy i praktyk w PwC. Będziemy je także umieszczać w Peryskopie. Jeżeli uznasz, że znasz odpowiednią osobę, która posiada wymagane kwalifikacje i kompetencje na konkretne stanowisko, zarekomenduj ją do pracy w PwC. Włączymy ją do rekrutacji.

Jeśli zarekomendowana przez Ciebie osoba, zostanie naszym pracownikiem PwC, przekażemy wsparcie finansowe jednej z trzech wybranych przez Ciebie fundacji. Tak działa pomaganie przez polecanie.

Zobacz regulamin

Czego potrzebujemy?

Przesyłając nam maila rekomendującego, podajcie w nich:

  • numer referencyjny ogłoszenia lub nazwę stanowiska,
  • CV kandydata,
  • Wasze krótkie uzasadnienie rekomendacji.

Feedback po procesie rekrutacji przekazywany jest wyłącznie kandydatowi, więc w przypadku braku powodzenia, informacja będzie oczywiście poufna.

Program dotyczy wyłącznie kandydatów, którzy nie byli wcześniej pracownikami lub praktykantami PwC.

Skontaktuj się z nami

Ewa Boguszewska
Starszy Menedżer ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju biznesu
Tel.: +48 519 50 6977
Email

Obserwuj nas