Doradztwo technologiczne IT

Strategiczna wartość technologii IT

Wychodzimy poza integrację systemów, wspierając naszych Klientów w kompleksowej transformacji biznesowej od strategii do wdrożenia z wykorzystaniem technologii IT.

Rozpocznij cyfrowy dialog i pozwól technologiom IT przekształcić swój biznes

Nasze społeczeństwo pracuje i korzysta z życia cyfrowo. Przez całą dobę polegamy na szybkości, wydajności i wygodzie technologii IT. Ten ekscytujący wir wymusza zmiany i napędza innowacje

Firmy, które rozumieją strategiczny potencjał technologii informatycznych (IT), włączają ją we wszystkie obszary swojej działalności. Ale za ekscytacją, podążają wyzwania. Każdy sektor ma swoją dynamikę, otoczenie regulacyjne i aspiracje. Tylko dobrze przeprowadzone inwestycje w IT gwarantują bezpieczną realizację celów biznesowych współgrając z istniejącymi procesami w organizacji. Razem możemy sprawić, że technologia IT na nowo stworzy Twoją firmę.

loading-player

Playback of this video is not currently available

Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie

Doradztwo w zakresie rozwiązań SAP

Wspieramy naszych klientów w transformacji cyfrowej począwszy od strategii i fazy analitycznej, poprzez wdrożenie i utrzymanie technologii, po doradztwo podatkowo-prawne i pricingowe.

 

Dowiedz się więcej

 

View more

Strategia i optymalizacja IT

 • Fit for Growth - Transformacja organizacji IT, wdrożenie metodologii Agile
 • Ocena dojrzałości organizacji IT
 • Projektowanie i modelowanie oraz wdrożenie docelowej architektury korporacyjnej
 • Redukcja kosztów i lepsza efektywność inwestycji w IT
 • Transformacja do rozwiązań chmurowych i wykorzystanie przetwarzania w chmurze
 • Opracowanie strategii Centrum Usług Wspólnych, jej implementacja, optymalizacja działania i renegocjacja kontraktów
 • Analiza opcji i określenie strategii insourcingu i outsourcingu, wsparcie obszaru zakupów IT

View more

Poprawa efektywności wewnętrznej dzięki IT

 • Transformacja działalności biznesowej firmy dzięki IT
 • Kompleksowa analiza dużych zbiorów danych i strategiczne wnioskowanie dla usprawnienia procesów decyzyjnych w organizacji
 • Zaawansowana analityka danych
 • Cyberbezpieczeństwo
 • Przegląd i ocena procesów IT oraz wdrożenie docelowych procesów.
 • Automatyzacja procesów finansowych i podatkowych poprzez narzędzia IT
 • Przegląd kosztów i wydatków IT oraz identyfikacja oszczędności
 • Automatyzacja procesów biznesowych

View more

Rozwiązania digital

View more

Rozwój i wzrost biznesu dzięki IT

 • Rozwiązania e-commerce
 • Systemy CRM (Customer Relationship Management)
 • Racjonalizacja portfela aplikacji
 • Przewidywanie zachowań i maksymalizacja długofalowej wartości klienta w czasie na podstawie zaawansowanej analityki danych (np. chrun management, geoanalityka, pricing dynamiczny)

View more

IT pod kontrolą

 • Zarządzanie ryzykiem IT
 • Wsparcie wdrożeń IT
 • Optymalizacja wykorzystania SAP

 

Dowiedz się więcej

 

 

View more


Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie (Salesforce, SAP, Oracle, Microsoft), aby zagwarantować klientom, bez względu na wielkość ich biznesu czy wyzwania przed nimi stojące, zawsze najlepiej dopasowaną technologię

Pełen wachlarz produktów pozwala sprostać nie tylko najbardziej złożonym problemom poprawy wydajności czy zarządzania ryzykiem informatycznym, ale pozwala także na integrację istniejących i nowych systemów, po zaawanasowaną analitykę. Posiadamy szereg certyfikacji potwierdzających nasze umiejętności

PwC - globalny i strategiczny partner Salesforce

Pomagamy klientom w realizacji wizji transformacji cyfrowej łącząc doradztwo strategiczne i biznesowe ze znajomością specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki oraz technologii Salesforce. Dzięki mocnym kompetencjom strategicznym, warsztatowi wdrożeniowemu i bliskiej współpracy z partnerem działamy zgodnie z filozofią ”od strategii do wdrożenia” i maksymalnie skracamy drogę między identyfikacją problemu klienta, a jego rozwiązaniem. Dla naszych klientów oznacza to szybki dostęp do specjalistycznej wiedzy biznesowo-technicznej, doświadczenia z największych i innowacyjnych projektów oraz dostęp do najwyższej klasy specjalistów z PwC i Salesforce. Jesteśmy również pierwszym i jedynym certyfikowanym partnerem Salesforce Marketing Cloud w regionie.

Dowiedz się więcej

Microsoft & PwC

Jako pierwsza firma na świecie nawiązaliśmy partnerstwo strategiczne z Microsoft, w ramach którego nasi konsultanci świadczą usługi doradcze oraz wspierają projekty transformacji biznesowej u tych klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics. PwC jest wieloletnim złotym partnerem Microsoft w zakresie implementacji Dynamics 365, Sharepoint oraz budowy aplikacji opartych o technologię .Net. Nasz zespół ekspertów Microsoft Practice wykorzystuje bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz wspiera klientów zarówno w optymalizacji procesów biznesowych, jak i doradztwie technologicznym. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko działają, ale również przynoszą jak największą korzyść biznesową dla klienta.

Dowiedz się więcej

SAP

Dzięki strategicznej współpracy z partnerem wskazujemy możliwość optymalizacji i rozwoju biznesu oraz efektywnie wspieramy we wdrażaniu technologii SAP. Wspieramy naszych klientów w transformacji cyfrowej począwszy od strategii i fazy analitycznej, poprzez wdrożenie i utrzymanie technologii, po doradztwo podatkowo-prawne i pricingowe.

Dowiedz się więcej

Oracle Diamond Partner

Nasza wieloletnia współpraca z Oracle owocuje szerokim spektrum wdrażanych usług, zarówno z punktu widzenia technologii, jak i zaawansowanych rozwiązań biznesowych. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia PwC z najszerszym pokryciem funkcjonalnym chmurowej oferty Oracle od ponad 10 lat przynosi naszym klientom wymierne korzyści oraz wspomaga ich dynamiczny rozwój. Synergia naszych firm obejmuje między innymi cały pakiet Customer Experience (Oracle CRM, Marketing Automation, Customer Service wraz z Knowledge Management, Field Service Management czy funkcje ze spektrum Social), ale także Billing – tak zaawansowany, jak wymagają tego przedsiębiorstwa telekomunikacyjne czy energetyczne. Wspieramy również klientów w obszarach związanych klientem wewnętrznym, czyli Human Capital Management.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Marek Młyniec

Marek Młyniec

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 608 350 134

Piotr Łuba

Piotr Łuba

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 679

Obserwuj nas