Customer Technology

Nowoczesne technologie niezwykle szybko zmieniają sposób, w jaki klienci dokonują swoich decyzji zakupowych. Tworzenie indywidualnych doświadczeń klientów to w dzisiejszych czasach realna przewaga konkurencyjna w biznesie – wzmacnia wizerunek marki oraz pomaga zwiększyć udziały w rynku.

Technologie dla biznesu
Customer Experience

Kto nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że korzystanie z odpowiedniej technologii w biznesie pozwala na ograniczenie kosztów, zwiększenie efektywności, a w konsekwencji na rozwój i wzrost przedsiębiorstwa?

Ale jak zagwarantować uzyskanie maksymalnego możliwego zwrotu z inwestycji w technologię tak, aby zastosowane oprogramowanie jak najlepiej odpowiadało potrzebom twojego biznesu i celom, które chcesz osiągnąć? Cyfrowa zmiana i digitalizacja nie mogą być dokonywane w oderwaniu od całościowego spojrzenia na to, jak funkcjonują poszczególne składowe biznesu – sprzedaż, marketing, obsługa techniczna, działy IT czy finanse. Umiejętne wdrożenie Customer Experience to klucz do Twojego sukcesu. My wiemy jak to zrobić.
 

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Wyślij zapytanie ofertowe
 

Nasze podejście

Nasi specjaliści pomogą ci zrozumieć kierunki strategicznego rozwoju twojej firmy i digitalizacji.

Przeprowadzimy twój biznes przez pełen proces wdrożenia strategii Customer Experience czy udoskonalenia systemów – od wyboru odpowiedniej technologii i doradztwo w zakresie zmiany, poprzez proces implementacji rozwiązania dzięki doświadczonemu zespołowi deweloperów, menedżerów projektów czy architektów rozwiązań, aż po pełne przeszkolenie twoich pracowników i kontrolę jakości.

Doradztwo biznesowe

Zespół PwC Strategy wspiera firmy z wielu branż i sektorów w tworzeniu przewagi konkurencyjnej dzięki unikalnemu połączeniu kompetencji biznesowych i analitycznych.

Dowiedz się więcej

Doradztwo technologiczne

Zespól PwC Digital & Technology kompleksowo doradza firmom z wielu branż i sektorów w zakresie pozyskania nowych technologii oraz optymalizacji zarządzania obszarem IT.

Skontaktuj się

Wdrożenie IT

Zespół PwC Customer Technology to eksperci, którzy działają w ramach naszej struktury od 2016 roku. Oferują doradztwo oraz usługi wdrożeniowe z obszaru innowacyjnych technologii IT w zakresie Customer Experience, współpracując ze światowymi liderami, takimi jak m.in. Microsoft, Oracle, SAP-Hybris czy Salesforce.

Skontaktuj się

Utrzymanie i wsparcie aplikacji

Nasz zespół utrzymania aplikacji składa się z szeregu certyfikowanych specjalistów. Nasze doświadczenie i wykształcone procedury działania są owocem lat świadczenia wsparcia dla naszych klientów na całym świecie.

Skontaktuj się

Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie.

Współpracujemy z: Salesforce, SAP Hybris, Oracle oraz Microsoft, aby zagwarantować klientom, bez względu na wielkość ich biznesu czy wyzwania przed nimi stojące, zawsze najlepiej dopasowaną technologię.

Pełen wachlarz produktów pozwala sprostać nie tylko najbardziej złożonym problemom poprawy wydajności czy zarządzania ryzykiem informatycznym, ale pozwala także na integrację istniejących i nowych systemów, po zaawanasowaną analitykę. Posiadamy szereg certyfikacji potwierdzających nasze umiejętności.

PwC - globalny i strategiczny partner Salesforce

Pomagamy klientom w realizacji wizji transformacji cyfrowej łącząc doradztwo strategiczne i biznesowe ze znajomością specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki oraz technologii Salesforce. Dzięki mocnym kompetencjom strategicznym, warsztatowi wdrożeniowemu i bliskiej współpracy z partnerem działamy zgodnie z filozofią ”od strategii do wdrożenia” i maksymalnie skracamy drogę między identyfikacją problemu klienta, a jego rozwiązaniem. Dla naszych klientów oznacza to szybki dostęp do specjalistycznej wiedzy biznesowo-technicznej, doświadczenia z największych i innowacyjnych projektów oraz dostęp do najwyższej klasy specjalistów z PwC i Salesforce. Jesteśmy również pierwszym i jedynym certyfikowanym partnerem Salesforce Marketing Cloud w regionie.

Dowiedz się więcej

Microsoft & PwC

Jako pierwsza firma na świecie nawiązaliśmy partnerstwo strategiczne z Microsoft, w ramach którego nasi konsultanci świadczą usługi doradcze oraz wspierają projekty transformacji biznesowej u tych klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics. PwC jest wieloletnim złotym partnerem Microsoft w zakresie implementacji Dynamics 365, Sharepoint oraz budowy aplikacji opartych o technologię .Net. Nasz zespół ekspertów Microsoft Practice wykorzystuje bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz wspiera klientów zarówno w optymalizacji procesów biznesowych, jak i doradztwie technologicznym. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko działają, ale również przynoszą jak największą korzyść biznesową dla klienta.

Dowiedz się więcej

SAP Hybris

Dzięki strategicznej współpracy z partnerem wskazujemy możliwość optymalizacji i rozwoju biznesu oraz efektywnie wspieramy we wdrażaniu technologii SAP. Posiadamy doświadczony zespół ekspertów zarówno w obszarze SAP Hybris Commmerce, jak i SAP Hybris Marketing. Wspieramy naszych klientów w transformacji cyfrowej począwszy od strategii i fazy analitycznej, poprzez wdrożenie i utrzymanie technologii, po doradztwo podatkowo-prawne i pricingowe.

Dowiedz się więcej

Oracle Diamond Partner

Nasza wieloletnia współpraca z Oracle owocuje szerokim spektrum wdrażanych usług, zarówno z punktu widzenia technologii, jak i zaawansowanych rozwiązań biznesowych. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia PwC z najszerszym pokryciem funkcjonalnym chmurowej oferty Oracle od ponad 10 lat przynosi naszym klientom wymierne korzyści oraz wspomaga ich dynamiczny rozwój. Synergia naszych firm obejmuje między innymi cały pakiet Customer Experience (Oracle CRM, Marketing Automation, Customer Service wraz z Knowledge Management, Field Service Management czy funkcje ze spektrum Social), ale także Billing – tak zaawansowany, jak wymagają tego przedsiębiorstwa telekomunikacyjne czy energetyczne. Wspieramy również klientów w obszarach związanych klientem wewnętrznym, czyli Human Capital Management.

Umów się na spotkanie Discovery

#

#

#


 

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'results'}}
{{contentList.loadingText}}

Skontaktuj się z nami

Marcin Malinowski

Marcin Malinowski

PwC Partner Customer Technology Solutions, PwC Polska

Tel.: +48 572 729 674

Richard Thomas

Richard Thomas

PwC CEE Partner Customer Technology Solutions, PwC Polska

Tel.: +48 573 445 001

Obserwuj nas