PwC i Salesforce mogą zwiększyć wyniki finansowe Twojej firmy

W świecie zmieniających się oczekiwań konsumentów i skoku technologicznego łączymy firmy z ich klientami wykorzystując platformę Salesforce, światowego lidera rynku CRM

PwC – Globalny Strategiczny Partner Salesforce – posiada doświadczony zespół specjalistów Salesforce. Polska część PwC to zespół ponad 350 osób zajmujących się IT w obszarach: wdrożenia CRM, obsługa CRM,  szkolenia CRM, Salesforce Automation, Marketing Automation, integracja, czy budowa i utrzymanie dedykowanych aplikacji.
 

Umów się na spotkanie Discovery

Transformacja komercyjna Twojej firmy z PwC i Salesforce

Doświadczenie klienta (CX – Customer Experience) stało się głównym obszarem konkurencyjności firm, a konsumenci oczekują doskonałej interakcji i spersonalizowanej obsługi w czasie rzeczywistym, na każdym urządzeniu i w każdym kanale

Najlepsze firmy wykorzystują dostępne innowacje i technologie by sprostać rosnącym oczekiwaniom. Pomagamy klientom w budowie i realizacji wizji transformacji łącząc doradztwo strategiczne i biznesowe ze znajomością specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki oraz technologii Salesforce.

Znamy Twoją branżę. Znamy Twoich klientów. Znamy Salesforce. Zapraszamy do współpracy.
 

Case study z branży telecom

Case study z branży ubezpieczeń

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Budowa holistycznej strategii CRM dla firm i zaangażowania klienta

Tworzymy całościową wizję i strategię B2B CRM i B2C CRM (CRM system zarządzania relacjami z klientem), oparte o rozwiązania w chmurze, które adresują luki i poprawiają efektywność procesów handlowych. Analizujemy wszystkie aspekty biznesu i dopasowujemy rozwiązania Salesforce pracując zgodnie z filozofią ”od strategii do wdrożenia”.

Poprawa wyników finansowych, zacieśnianie relacji z klientami

Usprawniamy zarządzanie procesem pozyskania klienta i wszystkimi powiązanymi interakcjami (marketing, sprzedaż, obsługa klienta w tym CRM call center). W konsekwencji poprawiamy produktywność, transparentność i kontrolę procesów jednocześnie wpływając pozytywnie na wynik finansowy.

Integracja i analiza danych pochodzących z działu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta i innych

Dzięki rozwiązaniom do analizy i wizualizacji danych zapewniamy lepsze zrozumienie preferencji i zachowań klientów oraz usprawniamy proces decyzyjny. Ułatwiamy eksplorację danych, odkrywanie nowej wiedzy o klientach i podejmowanie błyskawicznych działań z dowolnego urządzenia i miejsca.

Wsparcie współpracy w organizacji

Usprawniamy współpracę, komunikację, wymianę pomysłów i zarządzanie wiedzą w organizacji dzięki narzędziom takim jak Chatter, Communities i work.com.

Budowa dedykowanych aplikacji

Masz specyficzne potrzeby biznesowe i poszukujesz funkcjonalności, która wymaga stworzenia dedykowanej aplikacji? Tworzymy zintegrowane, bezpieczne i skalowalne aplikacje na platformie force.com, które wspierają dowolne procesy biznesowe.  Wykorzystanie platformy force.com pozwala na szybką i tanią zamianę Państwa pomysłów w transformacyjne aplikacje biznesowe (wykonanie większości prac nie wymaga umiejętności technicznych).

Tworzenie interaktywnych społeczności

Poprawiamy zarządzanie kanałami sprzedaży, budujemy społeczności, usprawniamy wymianę informacji, kolaborację i self-service dla pracowników, partnerów i klientów.

Jesteśmy Globalnym Strategicznym Partnerem Salesforce oraz pierwszym i jedynym w regionie CEE certyfikowanym partnerem i resellerem Salesforce Marketing Cloud

Doradztwo biznesowe, kompleksowe wdrożenia i bliska współpraca z Salesforce pozwalają nam na działanie zgodnie z filozofią ”od strategii do wdrożenia” i na maksymalne skrócenie drogi pomiędzy identyfikacją problemu, a jego całościowym rozwiązaniem.

Dzięki partnerstwu mamy dostęp do innowacyjnych rozwiązań i najlepszych praktyk Saleforce z innych rynków, dostęp do specjalistycznej wiedzy technicznej, a nasi konsultanci Salesforce Warszawa są objęci szerokim programem szkoleń i certyfikacji.

Strategiczny Partner Salesforce

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

Dowiedz się więcej ›

< Back

< Back
[+] Read More

Skontaktuj się z nami

Marcin Białecki

Marcin Białecki

Dyrektor, PwC Polska

Tel.: +48 509 040 853

Dawid Chylaszek

Manager, CEE Salesforce.com Alliance Leader, PwC Polska

Tel.: +48 512 147 389

Obserwuj nas