Telekomunikacja, media, technologie

Sektor telekomunikacji, mediów i technologii (TMT) to jeden z najbardziej dynamicznych i najszybciej zmieniających się segmentów gospodarki.

Sektor TMT doskonale ilustruje przemiany zachodzące na rynku. Segmenty, które kilka lat temu dopiero zaczynały się rozwijać, dziś kształtują jego oblicze i dynamicznie rosną. Technologia przestała być jedynie czynnikiem wspierającym rozwój, a stała się koniecznością. Bez niej niemożliwa jest budowa przewagi konkurencyjnej, optymalizacja procesów, czy redukcja kosztów.

Co więcej, zarówno odbiorcy prywatni jak i biznesowi nie są już zainteresowani wystandaryzowanymi produktami. Każdy z nich chce mieć wpływ na finalny kształt produktu czy usługi oraz na sposób ich dostarczenia. To właśnie dzięki wykorzystaniu technologii, budowa oferty dopasowanej do potrzeb klientów stała się realna.

Rozumiemy trendy oddziałujące na rynek TMT. Mamy doświadczenie w efektywnym wykorzystaniu technologii dla osiągania zamierzonych efektów biznesowych oraz znamy specyfikę sektora. Napisz do nas i dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firme.

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'results'}}
{{contentList.loadingText}}

Skontaktuj się z nami

Marcin  Sidelnik

Marcin Sidelnik

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 961

Paweł Wesołowski

Paweł Wesołowski

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4247

Małgorzata Górna

Małgorzata Górna

Partnerka, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 246

Obserwuj nas