Sektor publiczny

Pomagamy rozwijać administrację publiczną przyszłości, skupioną na potrzebach obywateli

Zrównoważony rozwój, efektywność organizacji i transformacja cyfrowa to główne wyzwania sektora publicznego

Obywatele oczekują dostępu do zintegrowanych usług publicznych, które będą wspierały zrównoważony rozwój i uwzględniały potrzeby różnych grup społecznych. Oczekują, że ich głos będzie miał znaczenie w tworzeniu i dostarczaniu usług przez administrację publiczną.

Przedsiębiorcy chcą mieć możliwość szybkiej realizacji zobowiązań wobec państwa i sprawnej komunikacji z instytucjami publicznymi. A właściciele firm, stawiający na internacjonalizację swojego biznesu, liczą na wsparcie działań eksportowych i współpracę ramię w ramię z administracja publiczną. 

Jednostki terytorialne natomiast potrzebują programów wspomagających miasta i regiony w rywalizacji o potencjalnych inwestorów zagranicznych oraz o środki finansowe. Umożliwiają one długoterminowy rozwój, a także efektywną walkę ze zmianami klimatycznymi.

Wdrożyliśmy szereg rozwiązań i projektów kompleksowo wspierających modernizację sektora publicznego – od strategii, po fizyczną implementację wyspecjalizowanych rozwiązań. Dysponujemy szeregiem sprawdzonych przykładów i dobrych praktyk z innych terytoriów, które pomogą w szybszym i stabilniejszym wdrażaniu reform.

Rozumiemy wyzwania stojące przed administracją publiczną. Patrzymy na nie z różnych perspektyw – instytucji publicznych, międzynarodowych instytucji wspierających rozwój państw, biznesu i obywateli.

 

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Gajewska

Agnieszka Gajewska

Partnerka, PwC Polska

Tel.: +48 517 140 537

Dionizy Smoleń

Dionizy Smoleń

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 395

Malina Jankowska

Malina Jankowska

Dyrektor, Sektor publiczny, PwC Polska

Tel.: +48 519 508 126

Łukasz Stanecki

Łukasz Stanecki

Starszy Menedżer, Sektor publiczny, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 572

Obserwuj nas